Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2017
pohádkové bydlení

Luxus na severu Čech: Dřevěný srub vydělá majiteli 120 tisíc ročně

Srub v Chrastavě
Zdroj: Remax
Luxusní srub v Chrastvě

I v Česku můžete najít kousek ráje. Jeden takový se nachází v Chrastavě na Liberecku. Luxusní dřevený srub s nádhernou zahradou a velkým bazénem si majitel cení na 9,5 milionů. A už našel i kupce!

Unikátní dřevěný srub s pěti místnostmi, prostornou kuchyní a zahradou velkou přes 6000 metrů čtverečních - takovou nabídku jste mohli ještě před pár dny najít na stránkách realitní kanceláře Remax. Dnes už má srub svého kupce, který za něj neváhal dát téměř 9,5 milionů korun. Byl postaven v roce 2004 firmou specializovanou na stavbu tzv. kanadských srubů a je v této lokalitě ojedinělý.

 

119

GALERIE: Srub v Chrastavě

Zdroj: Remax

Srub v Chrastavě - 2

Hodnocení:

 

 

V přízemí najdeme prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na zasklenou verandu, ze které je nádherný výhled do celé zahrady a údolí. Je tady i technická místnost a WC. V podkroví jsou tři pokoje a koupelna se sprchou a WC. Vytápění domu zajišťuje elektrokotel a krb, lze využít i kachlovo-litinová kamna v podkroví.

 

 

"Velkým bonusem jsou dvě fotovoltaické elektrárny umístěné na pozemku, které vyrábí elektřinu jak pro vlastní spotřebu, tak pro přímý prodej. Majitel si tak může vydělat až 120 tisíc ročně," popisuje makléřka Bohumila Halgašová.

 

119

GALERIE: Interiér srubu v Chrastavě

Zdroj: Remax

Srub v Chrastavě - 1

Hodnocení:

 

Zahrada je osázená okrasnými dřevinami a je výsledkem 12leté péče majitelů a zahradníků. Na zahradě najdeme zahradní domek, krytý bazén se slanou vodou, unikátní léčivou dřevěnou pyramidu a místo pro zahradní grilování a posezení u ohniště. Ve spodní části zahrady je basketbalové a volejbalové hřiště a také místo pro meditaci a odpočinek.

mom TN.cz