Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.9. 2017 18:19
Rodinná tragédie

Lýdii podřezali krk! Podezřelým z vraždy je její syn

Slovenská policie
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto.

Otřesný případ vyšetřují košičtí policisté. V úterý ráno našli v rodinném domě v obci Betliar zavražděnou 56letou Lýdii. Z brutální vraždy je podezřelý její syn Rastislav.

Rastislav pochoval v neděli svého otce. Pár dní poté se v domě, kde žil se svou matkou, odehrálo obrovské drama, které skončilo smrtí starší ženy. Podle sousedů muž na svou matku vytáhl nůž a podřízl jí hrdlo, píší topky.sk.

Reklama

 

"Měla v krku nůž, ale sama se nezabila," řekli sousedé televizi Joj. Podle nich jezdila policie do domu, kde se tragédie stala, poměrně často. Naposledy je Lýdie volala v pondělí večer. Její vlastní syn ji ohrožoval.

 

Druhý den ji našli mrtvou. Policie nyní případ vyšetřuje, zajistila místo činu a stopy, které budou zkoumat odborníci. "Podle předběžného vyjádření soudního znalce jde o násilnou smrt zapříčiněnou cizí osobou. V této souvislosti krajský policejní vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin vraždy a ještě včera byla zadržena podezřelá osoba - syn mrtvé ženy," informovala mluvčí košických policistů Jana Mésarová.

 

 

Přesnou příčinu smrti ženy určí nařízená pitva. Rastislav je v současné době v cele a kriminalisté ho vyslýchají.

vrl TN.cz
Reklama