Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2017 11:14
Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Zdroj: TV Nova

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

"Já už nemůžu. Já už na to s*ru, já jdu pryč. To hrozně bolí. Vyndejte ho ze mě," naříká v ukázce prvorodička Klára a stěžuje si na obrovské bolesti. Její porod přitom zpočátku probíhal zcela ideálně.

 

Ani po několikahodinovém snažení ale nemohla Klára porodit, a tak lékaři museli provést akutní císařský řez. Přitom dokud to jde, vždy se zdravotníci snaží o to, aby porod proběhl co nejpřirozeněji. V Klářině případě už to ale nešlo - byla vyčerpaná a miminko stále nechtělo ven.

 

119

GALERIE: Malé lásky - 6. díl

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - 6. díl - 1

Hodnocení:

 

 

Prvorodička ale bude mít před císařským řezem velký strach. "Nejhorší, co se může stát, je, že rodič přežije svoje dítě," obává se Klára před porodem. To ještě ani netuší, že půjde opravdu o život...

 

Jak dopadne příběh Kláry a Marka? Sledujte Malé lásky už dnes ve 21.35 na Nově! Předchozí díl najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak se dnes daří zadlužené Simoně a Lukášovi z Malých lásek? Jde jim o střechu nad hlavou!

epa TN.cz