Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2017 10:57
postelové scény

Maléřovi z Ulice otevřeně o sexu: Budou řešit zásadní otázku!

Zdroj: Snídaně s Novou

Na Nově jsou Hana Holišová a Tomáš Dastlík hereckými manželi už dva a půl roku, jako Maléřovi v seriálu Ulice ale o hodně déle. Zažili stěhování, manželskou krizi, strach o život, ale i mnohem příjemnější věci. Jak to v seriálu mají se sexem?

"My jsme tam co do erotiky na úrovni páté třídy," smál se představitel Martina Maléře. " Ve scénáři máme vždy jen napsané 'schyluje se k milování nebo je po milování', ale nikdy tam není ten prostředek. Jediné, co udělám, že se k Hance přitulknu a máme k sobě ty čicháčky a už slyším stop, stop," dodal.

 

Řeč přišla také na žárlivost. Jak zvládají reální partneři herců, že se o ně musejí dělit? "Já mám relativně mladý vztah, ani ne roční, a tam si myslím, že to ještě trošičku hapruje. A já se vůbec nedivím. Člověk, který není z naší branže, má tendenci si vás přivlastnit. Občas to řešíme, i když většinou jen v legraci," popsal Dastlík. "U nás doma je to v pohodě, jsme spolu dýl a bereme to jako profesi. Ale ono se tam nic tak divokého neodehrává," doplnila Holišová.

 

A padla i jedna otázka na tělo. Musí vám herecký partner vonět? "Není to podmínka, ale je to určitě lepší," smála se Hanka. "Ale my to děláme jako práci, jsme rádi za to, že se známe už dlouho, jsme spolužáci z JAMU z Brna," vysvětlila. "My jsme si voněli už na JAMU," dobíral si Hanku Tomáš.

 

 

Ačkoli natáčení postelových scén není vždy příjemné, v Ulici si to prý oba herci užívají. "Je to legrace, my vždycky, když jdeme do postele, tak už předtím blbnem," řekl Dastlík. "Nejhorší je neodbourat se ve chvíli, kdy máme být vážní," přidala se Holišová.

 

Ne vždy ale všechno jde podle plánu. A někdy může být výsledek hodně humorný. "Když jsme natáčeli jednu z prvních postelových scén, já jsem šel po Hance a najednou jsem se propadl, protože to nebyla moc kvalitní postel. A bylo po sexu. Ale nechalo se to tam, myslím, že diváci tuhle scénu viděli," vzpomínal představitel Maléře.

 

Povídání o postelových scénách bylo pro herce tematické, v Ulici je totiž čeká zásadní období. "Budeme přemýšlet o třetím dítěti," prozradili.

 

Sledujte Ulici každý všední den v 18:25 na Nově. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO: Průšvihy, jarní jiskření i nečekané zvraty! Co se bude dít koncem března?

PRVNÍ FOTO: Vašek Matějovský se zamiloval díky Ulici! Která kráska získala jeho srdce?

Víte, s jakou herečkou z Ulice má představitel Drbohlava 18měsíčního syna? Budete se možná divit!

Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?
Jak říct NEPŘÍJEMNOU PRAVDU? Rady, které by se hodily i pro Bédu z Ulice

mom TN.cz