Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2017 10:59
boj o život škrtil ji

Mám hroznýše zahryznutého do tváře, volala žena tísňovou linku!

Zdroj: tvnoviny.sk

Zatímco jí téměř dvoumetrový had utahoval smyčku kolem krku a neustále útočil na její tvář, mluvila zoufalá Američanka z Ohia s operátorem tísňové linky a prosila o pomoc. Muž nemohl vůbec věřit svým uším. Naštěstí reagoval rychle a ženě, na kterou had zaútočil minulý týden, tak zachránil život.

Žena (45) z Ohia natolik miluje hady (doma chová devět krajt), že když objevila na své zahradě hroznýše královského, rozhodla se ho okamžitě ujmout a chránit ho. Jenže 1,7 metru dlouhý had o její ochranu nestál a k údivu Američanky po krmení a odpočinku zaútočil.

 

Napadená žena se naštěstí zachovala velmi duchapřítomně a zavolala na tísňovou linku. Telefonát byl pro operátora pořádný šok. "Prosím, pomozte mi. Mám hroznýše královského zahryznutého do tváře," oznámila stručně žena.

 

 

"Máte co?!" ptal se nevěřícně operátor. "Hroznýše královského," zopakovala pouze a doufala, že muž se brzy vzpamatuje a pošle jí pomoc. To se naštěstí opravdu stalo.

 

Jak informuje The Washnigton Post, na místo okamžitě vyrazila sanitka, policie i hasiči. Operátor raději stále zůstával na lince. Když záchranné jednotky konečně přijely, žena ležela v kaluži krve na zemi. Had byl omotaný kolem jejího krku a kousal ji do nosu. Jeden z hasičů neváhal a hada zabil nožem. "Měla štěstí, že přežila," shodují se nyní sousedi, kteří doufají, že se žena po takovém incidentu svých hadů konečně zbaví.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zvláštní způsoby léčby: hadi, červi a hmyz!

lud TN.cz