Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.3. 2017 20:43
Vidíte to?

Maminka fotila dvouletou dcerku, na fotce objevila něco děsivého!

Dítě pózuje u hada
Zdroj: Instagram, @missmooandcrew

Ještě teď nemůže jíst ani spát z hrozivého zážitku Australanka Bianca Dickinsonová. Mladá maminka fotila v úterý v přírodě dvouletou dcerku. Dívka stála u plotu, u nohou jí ležela ulomená větev. Jak se ale záhy ukázalo, nebyla to větev a děvčátko pózovalo se smrtelně nebezpečným hadem.

Děvčátko pózovalo pro módní návrhářku. Maminka dvouletou dívku fotila v australské divočině. Zdálo se jí, že větev, která ležela pár centimetrů od nohou dívky, se pohnula. Protože ale bylo větrno, nejdříve tomu nepřikládala pozornost.

 

 

Pak si ale všimla, že to není žádný klacek ale pakobra. Podle listu Daily Mirror jde o druhého nejjedovatějšího hada na Zemi. Bianca na chvíli zkoprněla, pak se ale probrala a děvčátko odvedla do bezpečí.

 

Se svým zážitkem se svěřila na sociálních sítích. Když se podívala do fotoaparátu, poprvé si uvědomila, jak byl had její dcerce strašně blízko. Odborníci jí dávají za pravdu, že dívka byla skutečně ve velkém nebezpečí.

 

 

"Ačkoliv hadi uštknou jen v případě, kdy se sami brání, a lidi nikdy nepronásledují nebo nenapadají, pakobry jsou docela bojovné a jsou známé tím, že útočí častěji bez toho, že by byly vyprovokovány, než ostatní druhy hadů," uvedl odborník na hady Michael Alexander.

 

"Z té fotky se mi stále zastavuje srdce. Myslím, že protože jsem zůstala klidná, zůstala i ona klidná, a on se jen proplazil kolem," řekla Bianca listu Daily Mail Australia.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Zvláštní způsoby léčby: hadi, červi a hmyz!

LEGENDA: Každý rok o Vánocích ji denně potkáváte! Neuvěříte ale, jak se roztomilá holčička za 13 let změnila

Zdravý chlapeček šel spát, druhý den se probudil ochrnutý! Může za to drobnost za uchem, kterou matka nenašla včas

vbo TN.cz