Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 18:48
boj o život

'Maminka zemřela, postaráte se o nás?' šokoval sousedy chlapec (5)

Ilustrační foto

Jako opařená zůstala stát žena, které na dveře zaklepal pětiletý chlapeček s malou sestřičkou v náručí. Oznámil jí totiž, že maminka zemřela ve sprše a prosil, aby se jich sousedka ujala. Ta okamžitě přivolala pomoc a dobře udělala.

Jessica Penoyerová z Arizony byla pořádně zaskočená, když jí na dveře zaklepal vystrašený chlapeček s dvouměsíčním miminkem v náručí. Prosil ji o pomoc, jeho maminka totiž upadla ve sprše a on nevěděl, jak ji zachránit.

 

Když milovanou mámu viděl bezvládně ležet, Salvatore Cicalese (5) popadl stoličku a přitáhl ji ke dveřím od garáže. Musel se pořádně natahovat, na druhý pokus se mu ale podařilo otočit spínačem a dveře se otevřely. Sebral svou malou sestřičku a rychle se vydal k sousedům pro pomoc.

 

Zděšená sousedka okamžitě zavolala 911. "Syn mé sousedky zrovna přišel ke mně domů a řekl, že jeho matka je mrtvá ve sprše," oznámila jim. Po telefonátu se okamžitě daly věci do pohybu.

 

 

Na místo vyrazili záchranáři a ve sprše opravdu našli zraněnou Salvatorovu maminku Kaitlyn. Měla záchvat a ve sprše zkolabovala, ještě ale žila, informuje britský Mirror.

 

Díky včasnému příjezdu záchranářů už je nyní v pořádku. "Upřímně řečeno, zachránil mi život... Kdyby nesehnal pomoc, mohla bych se utopit," uvědomuje si žena. "Každý den je pro nás výzvou. Snad milionkrát se mě ptá (syn), jestli budu v pořádku," dodává. Salvatore se zachoval opravdu statečně. Ve městě se z něj stal vmžiku hrdina. A nejvíc pyšná je na něj právě maminka.

lud TN.cz