Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 6. 2017
Je to možné?

Manželé tvrdí, že žijí ze vzduchu! Žena nic nejedla ani v těhotenství

Manželé žijí ze vzduchu
Zdroj: Instagram
Manželé tvrdí, že žijí ze vzduchu

Mladý pár tvrdí, že žije jen ze vzduchu. Už tři roky prý manželé nepociťují hlad a něco sní jen málokdy, stačí jim energie z vesmíru. Camila dokonce hladověla i v těhotenství!

Mnohé studie ukázaly zdravotní přínosy krátkého půstu. Tenhle manželský pár ale zašel o hodně dál - tvrdí, že žijí úplně bez jídla. Čtyřiatřicetiletá Camila Castellová a o dva roky starší Akahi Ricardo se označují jako bretariáni.

 

Manželé prý dříve nejedli vůbec, dnes si dají jídlo asi třikrát týdně. Většinou sní ale jen kousek ovoce nebo zeleninový vývar. Tvrdí, že žijí z energie, která existuje ve vesmíru, v nich samých i všude kolem. Informoval o tom portál deníku Independent.

 

"Lidé vydrží bez jídla poměrně lehko, pokud jsou spojeni s energií, která existuje ve všech věcech. A také musí správně dýchat," prohlásila Camila. "Už tři roky jsme skoro nejedli a teď si dáme jídlo jen tehdy, když jsme ve společnosti nebo chceme ochutnat něco nového," dodala.

 

V prvním těhotenství, když čekala dnes pětiletého syna, nejedla Camila vůbec a žila jen ze světla. "Moje krevní testy byly dobré a na svět jsem přivedla zdravého chlapce," říká mladá maminka. Dodává však, že byla připravená vzdát se svého životního stylu.

 

 

"Jednoduše jsem neměla hlad. Věděla jsem, že mého syna živí moje láska, což mu umožnilo zdravě růst v mém lůně," vysvětlila Camila. To se ale zřejmě nestalo při druhém těhotenství, kdy žena jedla pětkrát denně.

 

Dvojice má tedy pětiletého syna a dvouletou dceru, ty se ale stravují normálně. "Naše děti ví, jak bretariánství i energie, která ve vesmíru existuje, funguje, ale nikdy bychom se je nepokoušeli změnit a necháváme je jíst, co chtějí," doplnila Camila.

epa TN.cz