Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 6. 2018
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Manželka napadla milenku svého manžela
Zdroj: facebook

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

Pomstu milence svého muže žena vyřešila po svém. Místo pláče a proklínání se rozhodla zakročit a mladé dívce vysvětlit, že manžel je její a tak to i zůstane.

 

Vietnamka se rozhodla mladou dívku vypátrat v jednom z kosmetických salónů, kde pracovala. Na pomoc si vzala skupinku kamarádek, které společně s hlavní aktérkou mladou milenku svlékly, donutily jí vyjít na ulici a všechny dohromady na ní stříkaly rybí omáčku.

 

16

GALERIE: Manželka napadla milenku svého manžela

Zdroj: facebook, Giang Jun

Manželka napadla milenku svého manžela - Giang Jun

Hodnocení:

 

Všem kolemjdoucím se kolem desáté hodiny večerní naskytl opravdu drsný pohled na zoufalou ženu, která táhla Giang za vlasy po ulici ve městě Thanh Hoa.

 

Když se podařilo skupince odvléct dívku až na silnici, polily jí rybí omáčkou a na nahé tělo sypaly pálivý prášek. Ten jí způsobil popáleniny.

 

 

Giang se nesnažila protestovat a jen tiše čekala až utrpění skončí. Brutální scénu fotil jeden z přihlížejících David Pam. "Ženy na dívku řvaly a proklínaly jí. Podvedená manželka na dívku útočila a křičela, že je svému muži věrná a oddaná deset let a proč jim ničí život."

 

Šéf policie Thanh Hoa Lam Son Ward incident potvrdil: "Byli jsme zavoláni k případu v 10 hodin večer. Dle informací šlo o napadení mladé ženy skupinkou žen. Ty dívku napadly, lily na ní rybí omáčku a házely chili prášek," upřesňuje Nguyen Chi Phuong napadení. 

 

 

 

Důstojníci dále uvedli, že žárlivá útočnice a její kumpánky mohou být obviněny z ponížení jiné osoby, úmyslného napadení a způsobení zranění a nepořádku.

 

Napadená žena byla převezena do nemocnice s psychickou újmou a popáleninami. Dívka momentálně zvažuje, že podá na ženy trestní oznámení. 

mk TN.cz
Reklama