Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 2. 2017
Rozsudek

Marcela pohodila dítě na poli, soud ji ale příliš nepotrestal

Matka vražedkyně ze Štětí
Zdroj: TN.cz

Ústecký krajský soud vynesl rozsudek nad Marcelou B., která loni v březnu porodila zdravého chlapečka, dítě dala do igelitky a pohodila na poli.

Za otřesný čin žena ze Štětí na Litoměřicku dostala u ústeckého krajského soudu trest 15 let vězení. Hrozilo jí přitom i doživotí.


Podle obžaloby Marcela porodila na začátku loňského roku své třetí dítě. Jenže o zdravého chlapečka nejspíš nestála, takže ho vložila do igelitové tašky, odnesla asi kilometr a půl od bytu, v němž žila a pohodila na poli.


Tělíčko asi až přibližně po měsíci objevil traktorista. Žena těhotenství tajila, u soudu vyplulo na povrch, že během těhotenství ani nechodila ke gynekologovi.V době, kdy Marcela porodila, navíc podle ČTK s otcem dítěte už ani nežila. Zatím není jasné, zda se některá ze stran sporu odvolá a kauza se tak "přestěhuje" k pražskému vrchnímu soudu.


Pusťte si reportáž ze začátku soudu:


TN.cz

Diskuze

27.2. | 17:54 sperma1
4
Náhlasit nevhodný komentář
a !!! nechapu proc neukazou oblicej od te vrazedkyne !!! za to ze chladnokrevne zabile sve male dite !! by ji meli poslat na mirov mezi chlapy !! a potom objesit !! jsou prece babyboxy !! proc tam neodnesla sve dite ?? chapete to nekdo ??
27.2. | 17:51 sperma1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
mi se strasne libi ta brunetka policajtkaaa !! aaa !! stou bych se strasne rad podelil o svoje spermije !! myslim ze kdyby me videla tak me sama zatahne doloznice !! a strhne ze sebe vsechno obleceni a potom bude prosit abych neprestaval !!