Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 10. 2016
smutek na slovensku

Marek ubodal snoubenku den před svatbou. Policie už zná důvod!

Marek a Alexandra
Zdroj: TV Markíza
Motivem vraždy měla být nevěra

Zničil život sobě, i rodině snoubenky Alexandry. Pouhý den před svatbou ji totiž Marek ve Spišské Nové Vsi zabil třemi bodnými ranami do zad. Tragédie se měla stát při balení svatebních koláčů. Doposud nebylo jasné, co za činem stálo, teď to ale vypadá, že za všechno mohla žárlivost.

Policista Marek měl před svatbou s dlouholetou přítelkyní Alexandrou, vše se ale hrozivě zvrtlo pouhých pár hodin před obřadem. Muž ženu ubodal a její tělo pak zapálil a zakopal nedaleko Levočské doliny.

 

K ohavnému činu už se přiznal a zůstává ve vazbě. Hrozí mu až 20 let vězení. V úterý ho k soudu v Košicích přivedli v poutech, s nikým nekomunikoval a měl slzy na krajíčku. Na přelíčení neměl žádnou oporu, otřesení rodiče raději zůstali doma. O jeho osudu definitivně rozhodne krajský soud.

 

Doposud se spekulovalo o tom, co Marka k vraždě vedlo, jasné bylo pouze to, že se dvojice pohádala při balení svatebních koláčů. Alexandra měla podle původních informací snoubenci vyčíst, že je na všechno sama, teď se ale ukazuje, že všechno mohlo být úplně jinak.

 

 

Motivem zkratkovitého jednání mladého policisty mělo být přiznání k nevěře, kvůli které chtěla snoubenka svatbu zrušit, píše slovenský web čas.sk.

 

Rodina mrtvé Alexandry teď místo svatby musí chystat pohřeb. Ten by se měl uskutečnit v pátek na hřbitově ve Spišské Nové Vsi.

mom TN.cz