Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2017
výměna manželek

Marian promluvil o prvním sexu s Ivou: Neskáču po ní jak po matraci

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 9
Zdroj: TV Nova
Mezi Ivou a Marianem je rozdíl 28 let

Středeční Výměna manželek opravdu bude stát za to. Premiérový díl sice ještě nebyl odvysílán, už teď ale účastníci budí vášnivé diskuze. Zvláště pak rodina ze Semil - 17letá Iva a 45letý Marian.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně se seznámíme se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Mezi manželi ze Semil je 28letý věkový rozdíl a to mnozí lidé nemohou skousnout. Druhý manžel z Výměny Karel je jedním z nich - Mariana během osmi očí nařkl, že je pedofil. A nenávistných komentářů bylo daleko víc. Manželům už došla trpělivost a všem, kteří mají potřebu se do nich navážet, poslali jasný vzkaz!

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

"Dítě jsme spolu chtěli a na svůj věk je úplně v pohodě a žádná puberťačka," napsal Marian na facebook. Všem závistivcům vzkázal, že se mají s Ivou pořád rádi a nenechají si vztah nikým kazit.

 

Připomeňte si drsných osm očí:

 

Problém nevidí ani ve velkém věkovém rozdílu. "Jsou páry rok od sebe a žerou se jak psi a o děcko se nestarají. Neskáču po ní jak po matraci, jak si někdo myslí, ale máme normální romantický vztah jako každý druhý," vysvětlil.

 

 

On sám prý měl partnerky, které byly stejně staré jako on, jenže mu to s nimi neklapalo. Jedna se chtěla jen bavit, druhá se nehnula ze zahrádky a třetí z něj prý měla otroka. "Tahle, ač je mladá, tak je v pohodě a myslí jí to normálně. Vyvinuté má vše, jak se na zralou ženu sluší, jen vypadá dětsky a drobně," vzkázal prostřednictvím sociální sítě.

 

A popsal také to, jak to bylo s první sexem. "Nikoho jsem nezneužil, šla se mnou dobrovolně. Při naší první souloži byla již zletilá," zakončil.

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věkový rozdíl mezi partnery: úchylka nebo láska?

Kdy se ve světě začíná se sexem?

Měl Tomáš sex s Janou během Výměny manželek? Jeho ODPOVĚĎ šokuje!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.9. | 10:50 Jens Trolič
48
Zcela legální Pedofil. Jak se sluší a patří. Jakooo. . . kdo si myslí opak ...
6.9. | 20:32 pichav
-14
☝ ANI JSEM NESLEDOVAL !!!! ALE ZAVIST CESKYCH SAMCŮ !!!! SE ZASE JISTE ...
9.9. | 23:29 Vera Linda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím všechny inteligenty, ať si nastudují co slovo pedofil znamená, před tím než ho začnou užívat
8.9. | 08:00 markyresin
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pichav Ty jsi vul jak andel
7.9. | 09:55 tmstalpa
0
Náhlasit nevhodný komentář
7.9. | 00:36 overal
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ta Iva vypadá v 17 tak maximálně na 14 v 15 musela vypadat tak jako normální dívky vypadají v 11, takže je to pedofil jako stodola, je jen škoda, že se nedá dokázat, že jí objížděl před 15tými narozeninami, to by šel po zásluze sedět!
6.9. | 20:32 pichav
-14
Náhlasit nevhodný komentář
☝ ANI JSEM NESLEDOVAL !!!! ALE ZAVIST CESKYCH SAMCŮ !!!! SE ZASE JISTE PROJEVILA !!!! KAZDY CESKY SAMEC MU JISTE RIKA PEDOFIL !!!! ALE PROC ??? PROTOZE ZAVIDI !!!! A VIDI ZE JEHO STARA UZ NEBUDE NIKDY MLADA !!!! TAKZE STAREJ TRADA !!! A POMLOUVA TOHO KDO MA MLADOU ☝
6.9. | 20:07 markyresin
9
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyz jim to klape
6.9. | 18:47 allanaldik
14
Náhlasit nevhodný komentář
Pedofil? jasne ze jo, 15LETA a 43 lety to je hned jasny ze chtel dite a ted ma dite dite nastekal ji hned po 15 narozkach do boudy a to si rika ze je dospelej a jeste to nezvladne a udela se, kdo teda neni pedofil? on je ulítlej na deti.
6.9. | 18:12 Lukáš Malec
9
Náhlasit nevhodný komentář
Souložit může osoba starší 15 let !!!! Pokud měla 15 a jeden den nikdo s tím nic nezmůže!!!!!! Jestli jim to klape a jsou šťastní ??????? PROČ NE. !!!!!!!!!!
6.9. | 16:39 Roman Skala
15
Náhlasit nevhodný komentář
O prvním sexu s touto samičkou bys měl povídat před vyšetřovatelem, psychiatrem a spoluvězni.
6.9. | 16:04 sany1
13
Náhlasit nevhodný komentář
alois223 další pedouš...