Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2017 08:26
život po natáčení

Marian z Výměny otevřeně: Ivanky si všiml už jako pětileté holčičky

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek opět vzbudila vášnivé diskuze. Mnoha lidem nepřišlo normální, aby 45letý muž měl za manželku 17letou dívku. A co víc, aby spolu vychovávali dítě! Jak se ukázalo, Marian Ivu znal už úplně odmalička.

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Věkový rozdíl mezi Marianem a Ivou mnohým pil krev. A se vztahem Ivy s o tolik let starším muže od začátku nesouhlasili ani její rodiče, Marian se s nimi navíc ani moc nemusí. "Pozdravíme se, ale to je všechno. Nevyhledávám je, ale manželce nezakazuju k nim chodit," řekl.

 

Potom se o rodině své manželky rozpovídal. Podle něj si Ivana prošla těžkým peklem, protože její táta byl alkoholik. Máma měla několikrát mozkovou mrtvici. Od deseti let si Ivany skoro nevšímali a ani předtím se o ni příliš vzorně nestarali. "Já sám jsme byl svědkem toho, když ji jako pětiletou brali s sebou do hospody. Znal jsem ji odmalička," popsal s tím, že v té době ho ještě nenapadlo, že jednou to bude jeho manželka.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Kvůli tomu, v jakých poměrech Iva vyrůstala, se ani nediví, že si nevytvořila vztah k úklidu. Nikdo ji k tomu nikdy nevedl. Nakonec skončila v pasťáku a polepšila se, až když začala žít s Marianem.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE TADY

 

Nepřijde Ivě s odstupem, že si dítě s manželem pořídila v příliš útlém věku a mohla si více užívat života? "Myslím, že to nebylo brzo. Já jsem si stejně předtím nijak neužívala, na diskotéce jsem byla jednou a vůbec mě to nebavilo. Jsem spíš ráda, že mám malou a manžela," vysvětlila Iva.

 

 

Po mateřské by Iva chtěla dostudovat a nastoupit do práce. Dřív chtěla být kuchařkou nebo číšnicí, dnes ale ví, že by se v tomto oboru neuplatnila, a uvažuje nad cukrářkou. V úvahu připadá také další dítě.

 

I Marian si s Ivou plánuje budoucnost. "Kdybych byl pedofil, nebyl bych s ženou, které bude už osmnáct. A nelíbily by se mi na ní prsa trojky. Chtěl bych s ní být do konce života," dodal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Velký věkový rozdíl: Může vám zničit vztah?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz