Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2017 08:26
život po natáčení

Marian z Výměny otevřeně: Ivanky si všiml už jako pětileté holčičky

Zdroj: TV Nova

Středeční Výměna manželek opět vzbudila vášnivé diskuze. Mnoha lidem nepřišlo normální, aby 45letý muž měl za manželku 17letou dívku. A co víc, aby spolu vychovávali dítě! Jak se ukázalo, Marian Ivu znal už úplně odmalička.

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Věkový rozdíl mezi Marianem a Ivou mnohým pil krev. A se vztahem Ivy s o tolik let starším muže od začátku nesouhlasili ani její rodiče, Marian se s nimi navíc ani moc nemusí. "Pozdravíme se, ale to je všechno. Nevyhledávám je, ale manželce nezakazuju k nim chodit," řekl.

 

Potom se o rodině své manželky rozpovídal. Podle něj si Ivana prošla těžkým peklem, protože její táta byl alkoholik. Máma měla několikrát mozkovou mrtvici. Od deseti let si Ivany skoro nevšímali a ani předtím se o ni příliš vzorně nestarali. "Já sám jsme byl svědkem toho, když ji jako pětiletou brali s sebou do hospody. Znal jsem ji odmalička," popsal s tím, že v té době ho ještě nenapadlo, že jednou to bude jeho manželka.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Kvůli tomu, v jakých poměrech Iva vyrůstala, se ani nediví, že si nevytvořila vztah k úklidu. Nikdo ji k tomu nikdy nevedl. Nakonec skončila v pasťáku a polepšila se, až když začala žít s Marianem.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE TADY

 

Nepřijde Ivě s odstupem, že si dítě s manželem pořídila v příliš útlém věku a mohla si více užívat života? "Myslím, že to nebylo brzo. Já jsem si stejně předtím nijak neužívala, na diskotéce jsem byla jednou a vůbec mě to nebavilo. Jsem spíš ráda, že mám malou a manžela," vysvětlila Iva.

 

 

Po mateřské by Iva chtěla dostudovat a nastoupit do práce. Dřív chtěla být kuchařkou nebo číšnicí, dnes ale ví, že by se v tomto oboru neuplatnila, a uvažuje nad cukrářkou. V úvahu připadá také další dítě.

 

I Marian si s Ivou plánuje budoucnost. "Kdybych byl pedofil, nebyl bych s ženou, které bude už osmnáct. A nelíbily by se mi na ní prsa trojky. Chtěl bych s ní být do konce života," dodal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Velký věkový rozdíl: Může vám zničit vztah?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.9. | 07:21 lvice1951
24
Co si od toho slibovali jenom co to je za lidi a ona nikdy dobrou matkou nebude ...
7.9. | 07:34 markyresin
-1
Proc ne po vymene je poucena a ocividne jim to klape
8.9. | 10:03 azylpraha10
-1
Náhlasit nevhodný komentář
http:///www.azyl-praha10.cz
7.9. | 12:18 bobule6
15
Náhlasit nevhodný komentář
Je to pedofil jak vyšitý. Normální chlap kdyby viděl malou holku s rodiči v hospodě řekl by si, no jo rodina s malými děckem. Jenže z jeho výpovědi vyplývá, že on ji sledoval už od malička. Slizoun, takové by měli zavčas vykastrovat, teď akorát 2 děckám zpackal život.
7.9. | 12:06 brta
13
Náhlasit nevhodný komentář
chce se mi zase blejt-doufam že zasahne socialka...... jak muže někdo ročnimu ditěti k snidani ohrivat polotučne mleko?!!!!a ještě v mikrovlnce!!! ta 17ctka nema o vychově ani paru....a on on je ubožak když si myslí že 17 lete ditě bude vařit a starat se o rodinu-ti si měl rozmyslet dřiv-lempl
7.9. | 10:58 allanaldik
8
Náhlasit nevhodný komentář
takze pedofil, a to nova vysila? to je hnus.
7.9. | 10:21 lenka nováková
9
Náhlasit nevhodný komentář
Takže je to pedofil !!!
7.9. | 09:54 truthwillprevail
15
Náhlasit nevhodný komentář
Má čtvevrky, to je tak všechno co má jako dospělá. Ale je to pořád dítě, některé holky už vypadají jak fyzicky tak duševně na 20 - 25 let. Jak asi vypadala ve 14 letech. Ta musela vypadat na 12 let.
7.9. | 09:52 Gg Tr
15
Náhlasit nevhodný komentář
To, že jsou zvlaštní je jasné. Ale podle reportáže je patrné, že mladá maminka v 17 letech dost hulí. Jo byla zplnoletněná. Ale kourit a udělat si řidičák nesmí. Kdo jí to asi kupuje a porušuje zákon.
7.9. | 07:42 adnachiel
19
Náhlasit nevhodný komentář
Póvl...
7.9. | 07:34 markyresin
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Proc ne po vymene je poucena a ocividne jim to klape
7.9. | 07:21 lvice1951
24
Náhlasit nevhodný komentář
Co si od toho slibovali jenom co to je za lidi a ona nikdy dobrou matkou nebude !!!