Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 10. 2017
maminka v nouzi

Markéta utekla s dcerami od tyrana. Nezůstalo jí vůbec nic

Smutná matka
Zdroj: Thinkstockphotos
ilustrační foto

Jednatřicetiletá maminka dvou dcer (7 let a 4,5 měsíce) se ocitla v nouzi téměř přes noc. Utekla od přítele, který ji opakovaně nadával a fyzicky týral i před zraky dcer. I s dcerami se odebrala k rodičům, kde bude v bezpečí. Odešla však bez peněz a bez majetku. Nyní prosí o pomoc v nouzi.

"Odešla jsem od přítele, se kterým mám mladší dceru, protože mě slovně i fyzicky napadal před oběma dcerami," uvedla Markéta. "Nebylo to poprvé, ale já hloupá jsem chtěla udržet rodinu, tak jsem to neřešila."

 

Napadení nahlásila na policii a i se starší dcerou dochází k psychologovi. Při poslední potyčce jí partner nalomil žebra, takže nyní musí dodržovat klidový režim. Starší dceru navíc přesouvá do jiné školy. "Stěhuji se zatím k našim. Tam budeme v bezpečí a hlavně mi pomohou, nemám přestěhované ani věci, je to hodně problematické," svěřila se maminka.

 

Markéta je již v bezpečí před bývalým partnerem, není však v lehké životní situaci. Na starší dceru dostává alimenty od jejího otce, to společně s mateřskou však na zajištění dvou dcer nestačí. Její celkový příjem činí 10 300 korun. A to je pro ni a dvě děti málo. Do práce navíc Markéta nemůže, protože mladší dcerku stále kojí.

 

"Odešla jsem bez koruny, naši se mi snaží pomoci, ale také nemohou tolik. Už takhle jsem jim velmi vděčná, že mě u nich na čas nechají bydlet,"dodala Markéta.

 

 

"Vše řeším s policí a s právníkem, ale je to složité. Budu vděčná za každou pomoc, než se situace uklidní." dodala na závěr Markéta. Rodina je jí velkou oporou, ale zároveň se stydí, že o pomoc musí žádat.

 

Ze strachu z bývalého partnera si přeje Markéta zůstat v anonymitě. Pokud byste však mamince v nouzi chtěli pomoci i vy, kontaktujte ji na tomto emailu.

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.10. | 16:09 lenka nováková
20
Nemám nic proti pomoci,ale ne, lidem, kteří si za svůj osud můžou sami. Nikdo ...
6.10. | 17:03 zacotomame
-1
skeptikus a to může být ráda, že si nenaazila někoho jako seš ty....
7.10. | 11:42 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Zemku, četl jdi celý článek, nebo jen nadpis?
7.10. | 06:44 markyresin
4
Náhlasit nevhodný komentář
Skeptikus:ne vzdycky se to pozna hned..Ale chlap co sahne na zenskou neni chlap.Je to nula a ubozak
7.10. | 06:35 markyresin
2
Náhlasit nevhodný komentář
No jo to zacina bejt u chlapu pomalu na dennim poradku
6.10. | 19:27 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Lenka nováková, vy patrně ano.
6.10. | 19:01 slovakxr
0
Náhlasit nevhodný komentář
takových je.... když ste slípky a nepřemýšlite hlavou :D :D děti do ústavu
6.10. | 18:59 Luboš Velinsky
14
Náhlasit nevhodný komentář
bože vy jste blbci co tady čtu tak vlastně za vše muže jen ženská tady nejde co si vybrala to má ale o to jak vůbec muže chlap uhodit ženskou je to prostě ubožák chytnout ho za kulky a pověsit do průvanu
6.10. | 17:45 lenka nováková
7
Náhlasit nevhodný komentář
zacotomame-To nikdo netvrdí,ale nechápu proč se ženský ženou do dětí jen proto,že si myslej,že jim to spraví vztahy.Dělat si děti jen proto, je pěkná debilita.Pokud je miminu 4,5 měsíce nebyl vtah bez problému. Opravdové problémy jsou nemocné,postižené a bez rodičů děti né, zpackané vztahy.
6.10. | 17:04 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
lenka novaková, každý není psycholog a znalec lidských duší.
6.10. | 17:03 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
skeptikus a to může být ráda, že si nenaazila někoho jako seš ty....
6.10. | 16:09 lenka nováková
20
Náhlasit nevhodný komentář
Nemám nic proti pomoci,ale ne, lidem, kteří si za svůj osud můžou sami. Nikdo mi nenamluví, že pán se změnil mávnutím kouzelného proutku ze dne na den a pořídit si s takovým člověkem dítě je nezodpovědnost nejvyššího kalibru. Pokud paní chtěla dítě za každou cenu nemůže teď brečet.