Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2017 11:18
rozhovor na baru

Martin Čermák EXKLUZIVNĚ promluvil o svém dítěti! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Moderátor Sportovních novin Martin Čermák v úterý v pořadu Na baru exkluzivně poprvé promluvil o svém dítěti, které má se svou bývalou partnerkou.

Titulní stránky bulvárních médií dnes plnila informace o tom, že sportovní moderátor televize Nova Martin Čermák má dítě se ženou, se kterou už nežije. Senzacechtiví novináři ale měli smůlu, protože se žádný skandál nekonal.

 

Martin se k otcovství postavil čelem jako chlap. O těhotenství se dozvěděl až po rozchodu a rozhodnutí o tom, jestli se má dítě narodit nechal na své partnerce - tak se chová pravý gentleman.

 

 

"Je to tak. Po tom dlouhém pětiletém vztahu, který jsem měl, tak jsme se nějaký čas scházeli s teď už maminkou toho dítěte. Pak jsme se rozešli a vlastně až po tom rozchodu jsem zjistil, že je těhotná. Tak jsme se o tom bavili a dneska už spolu nejsme. Já každý měsíc posílám peníze a jsem s nimi v kontaktu," svěřil se Martin Čermák moderátorovi Michalu Čoudkovi, který dodal: "Žádná tragédie to tedy není, jak je to někde popisováno." A Martin Čermák reagoval: "Tak narodilo se dítě, tak to asi není nikdy tragédie," má jasno sypmatický sporťák.

Celý díl pořadu Na baru najdete zde.

hru TN.cz