Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2016 18:41
krásné video

Mateřská láska: Fenka se málem utopila, jen aby zachránila štěňata

Zdroj: YouTube.com

Pouto mezi matkou a jejím dítětem je to nejsilnější na světě a platí to i pro říši zvířat. Dokázala to i fenka na videu, která se neohroženě vrhla do zatopeného domu, aby zachránila svá štěňata.

Není nic horšího než bezmoc matky, která nemůže pomoci svým dětem. Tahle statečná fenka se ale nehodlala jen tak smířit s tím, že by se její štěňátka měla utopit. A nakonec se jí skutečně podařilo alespoň některé z nich zachránit.

 

Na videu je slyšet srdcervoucí kňučení štěňat uvízlých uvnitř zatopeného domu někde v izraelském Tel Avivu. Po bahnité zemi kolem domu pochoduje nervózní fenka, která se snaží vymyslet, jak by se ke svým miláčkům mohla dostat. Pomoct se jí snaží i dva z vojáků, kteří jí ukazují úzkou škvíru, kterou by se možná dalo do domu dostat.

 

 

Fenka se hrabáním pokouší díru zvětšit a pak už se potápí do špinavé vody a vniká do objektu. Trvá jen několik vteřin, než se i s kňučícím štěnětem dostává do bezpečí. Celou akci takhle zopakovala ještě několikrát. Z dvanácti štěňat se jí nakonec podařilo zachránit sedm.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJKRÁSNĚJŠÍ GESTO: Dívka adoptovala umírajícího pejska, aby odešel šťastný
 

mom TN.cz