Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2017
Tragédie po sexu

Matka (†23) se nechala při sexu spoutat! Další den zemřela

Katie Widdowson - 2
Zdroj: Profimedia

Třiadvacetiletá matka si chtěla užít nevšední sex s přítelem, a tak se jím nechala při postelových hrátkách spoutat. To se jí však stalo osudným! Ruce měla svázané tak na těsno, že v důsledku poranění ruky zemřela...

Třiadvacetiletou matku Katie Widdowsonovou z britského Birminghamu přivázal přítel Dean Smith (25) během sexuálních hrátek k posteli. Během sexu ale utrpěla poranění na rukou, kterým později podlehla. V nemocnici jí řekli, že jde o vymknuté zápěstí a než byla propuštěna domů, dostala léky proti bolesti.

 

Další den jí však ruka zčernala a byla pokryta puchýři. Katie s ní dokonce nemohla hýbat, a tak si zavolala sanitku. Po cestě do nemocnice však dostala infarkt a krátce po příjezdu zemřela. Tragédie se stala 2. ledna tohoto roku, nicméně až nyní vyšlo najevo, že zdravotnický personál nemocnice Good Hope ve West Midlands nedokázal správně diagnostikovat ženin zdravotní stav.

 

Katie totiž ve skutečnosti měla nekrotizující fasciitidu, což je závažné bakteriální infekční onemocnění, které je poměrně vzácné. Nemoc může být způsobena i malým řezem na pokožce a rychle se vyvíjí ve smrtelné bakterie. "Moc si na to nepamatuji. Nikdy předtím jsme nic podobného nedělali,“ řekl podle webu The Sun při vyšetřování přítel Dean Smith, se kterým byla Kattie pět a půl roku a měla s ním malé dítě.

 

 

Asistentka koronera Emma Brownová uvedla, že Widdowsonová měla abnormální teplotu, srdeční frekvenci a puls, a tak měla být pozorována každých 30 minut, což ošetřující lékaři neudělali.

13

GALERIE: Katie Widdowsonová zemřela po sexu

Zdroj: Profimedia

Katie Widdowson - 3

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÁ NEHODA: Muži se při divokém sexu zlomil penis v půlce. To však nebylo to nejhorší...

POZOR: Ženu bolela během sexu hlava, krátce na to ochrnula!

Stealthing, pearling nebo sexuální ruleta: Nebezpečné sexuální trendy současnosti
Nebezpečný orální sex! Hrozí při něm rakovina?

TN.cz