Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2017
netradiční pár

Matka (31) otěhotněla s nezletilým (16)! Je z nich šťastná rodina

31 letá žena otěhotněla s 16 letým chlapcem - 5
Zdroj: facebook

Kathleen Martinová otěhotněla po krátkém vztahu se svým teprve 16letým přítelem Jackem. Poté co se poznali na facebooku, postupoval jejich vztah opravdu rychlým tempem. Jejich společné dítě na sebe totiž nenechalo dlouho čekat.

Kathleen (nyní 32) se zamilovala do Jacka Fucile (nyní 18), v červnu 2015, když jí Jack přes facebook nabídl pomoc na zahradě. A netrvalo to dlouho, a na cestě bylo dítě.


Matka promluvila o tom, jak její syn přišel na svět. Jay se narodil, když se právě ukládala ke spánku. Praskla jí voda a malý Jay se začal dobývat na svět. Mladý otec Jack naštěstí zachoval chladnou hlavu, pohotově zavolal do nemocnice a pomáhal Kathleen porodit.

 


Malý Jay, kterému je nyní 9 měsíců, vážil 6 liber a po narození byl převezen do nemocnice, kde rodičům doktoři oznámili, že jejich dítě je naprosto v pořádku.

 


Jack byl podle Kathleených slov fantasticky pohotový. Přestože je Jack skoro o polovinu mladší než jeho přítelkyně, jsou prý šťastná rodina. Šťastná matka uvedla pro deník The Sun: “Až bude náš syn starší, povíme mu o tom, jak ho tatínek pomohl přivést na svět a jak skvělou práci při tom odvedl!“


Kathleen má už dvě děti z předchozího manželství, nejstarší z nich je jenom o 5 let mladší než Jack, když se pár poznal, zrovna dokončovalo školu.

 

 


Jackova matka Angela, která je o pouhých 8 let starší než jeho přítelkyně, byla v šoku, když se dozvěděla o vztahu svého syna. Nakonec však usoudila, že se z nich stane jedna velká šťastná rodina a Kath přijala do rodiny.

 

15

GALERIE: 31 letá žena otěhotněla s 16 letým chlapcem

Zdroj: facebook

31 letá žena otěhotněla s 16 letým chlapcem - 1

Hodnocení:

 


Novopečený tatínek je podle své přítelkyně na svůj věk velmi vyspělý. Když jdou jeho spolužáci ven na drink, Jack je doma a stará se o rodinu. Jack k tomu dodal: “Byl jsem z toho všeho v šoku, ale jsem na sebe pyšný, že jsem to zvládl.“

ten TN.cz
Reklama