Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2017
nehoda v Americe

Do rodiny narazil opilý řidič! Zemřela matka a čtyři malé děti!

Matka a čtyři děti zemřely při nehodě!
Zdroj: Profimedia

Mladá maminka Lisette Medrano-Perez zemřela při tragické nehodě. V autě cestovala i se čtyřmi dětmi, když do nich narazil opilý řidič.

Favian Garcia (27), který už měl policejní záznam za řízení v opilosti, způsobil podle policie tragickou nehodu. Čelně narazil do vozu, který u amerického Salemu řídila pětadvacetiletá matka.

 

Lisette Medrano-Perezměla vezla v autě tři vlastní děti, kterým bylo ve věku mezi dvěma a osmi lety. Čtvrté dítě bylo její sestry. Mladá maminka zemřela na místě. Ani žádné z dětí se nepodařilo zachránit.

 

Garcia utrpěl jen lehká zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. Další den ho policie obvinila z usmrcení z nedbalosti. Mladý muž už měl se zákonem problémy v roce 2011, kdy řídil pod vlivem omamných látek a alkoholu.

 

 

Příbuzní a kamarádi jsou ze smrti Lisette a dětí v šoku. "Nemohl jsem tomu uvěřit! Všech pět! Při jedné ráně. Je to strašné!" řekla kamarádka ženy Maria Segoviano. "Ona byla milující matkou, která se neustále smála. Její děti byly úžasné!" dodala.

ham TN.cz

Diskuze

11.10. | 09:17 markyresin
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jenom zase to odnesli nevinni deti.Skoda mladych zivotu
11.10. | 09:16 markyresin
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dalsi hovaado.Na to se snad ani vic rici neda
10.10. | 23:25 allanaldik
3
Náhlasit nevhodný komentář
mozna by pomohli specialni testry na alkohol v autech aby nenastartovali. Ale Bruselsky politicky tup - ani budou buzerovat k vuli emisím a zeleni? jak by smet,
10.10. | 23:22 allanaldik
8
Náhlasit nevhodný komentář
TOHLE jsou lidske tragedie at v evrope nebo v usa, opilec za volantem. To je nebezpeci na silnicich pro vsechny. ikdyz seberou ridicak takovemu trotlovy stejne to nepomuze, sedne za volant i bez ridicaku a ten neni treba k rizeni auta. I zde v Cr je mnoho opilcu a fetaku za volantem.