Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.6. 2017 09:41
Tragická ztráta

Matka, která se dvěma dětmi bourala u Doks, zemřela

Nehoda u Doks - 3
Zdroj: TV Nova

Na následky zranění, které utrpěla při pondělním čelním střetu dvou aut u Doks na Českolipsku, zemřela v nemocnici třiatřicetiletá žena. Při střetu byly zraněny i ženiny dvě děti ve věku 6 a 12 let a řidič druhého vozu. Na místě nehody zasahovaly tři vrtulníky letecké záchranné služby.

Nehoda se stala na silnici nižší třídy mezi Skalkou a Doksy v úterý před osmou hodinou ráno. Žena řídila Škodu Fabii. Po projetí táhlé levotočivé zatáčky se ze zatím nezjištěných důvodů čelně střetla s protijedoucím terénním vozidlem Land Rover. "Na objasňování příčiny nehody se pracuje," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.


Pusťte si úterní reportáž o nehodě:Řidička utrpěla mnohočetná poranění, z auta ji museli vyprostit hasiči za pomoci speciálního hydraulického nástroje. Ženu i její dvě děti poté do nemocnice záchranáři transportovali vrtulníky.Děti mají zranění břicha a hrudníku. Lehce zraněného řidiče terénního vozu převezla sanitka do českolipské nemocnice. Pomoc přitom přivolal právě zraněný dvanáctiletý chlapec, jehož matka nyní zraněním podlehla.


112

GALERIE: Vážná nehoda dvou aut u Doks

Zdroj: TV Nova

Nehoda u Doks - 1

Hodnocení:

tn.cz / ČTK