Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.6. 2017 09:41
Tragická ztráta

Matka, která se dvěma dětmi bourala u Doks, zemřela

Nehoda u Doks - 3
Zdroj: TV Nova

Na následky zranění, které utrpěla při pondělním čelním střetu dvou aut u Doks na Českolipsku, zemřela v nemocnici třiatřicetiletá žena. Při střetu byly zraněny i ženiny dvě děti ve věku 6 a 12 let a řidič druhého vozu. Na místě nehody zasahovaly tři vrtulníky letecké záchranné služby.

Nehoda se stala na silnici nižší třídy mezi Skalkou a Doksy v úterý před osmou hodinou ráno. Žena řídila Škodu Fabii. Po projetí táhlé levotočivé zatáčky se ze zatím nezjištěných důvodů čelně střetla s protijedoucím terénním vozidlem Land Rover. "Na objasňování příčiny nehody se pracuje," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.


Pusťte si úterní reportáž o nehodě:


Zdroj: TV Nova


Řidička utrpěla mnohočetná poranění, z auta ji museli vyprostit hasiči za pomoci speciálního hydraulického nástroje. Ženu i její dvě děti poté do nemocnice záchranáři transportovali vrtulníky.Děti mají zranění břicha a hrudníku. Lehce zraněného řidiče terénního vozu převezla sanitka do českolipské nemocnice. Pomoc přitom přivolal právě zraněný dvanáctiletý chlapec, jehož matka nyní zraněním podlehla.


112

GALERIE: Vážná nehoda dvou aut u Doks

Zdroj: TV Nova

Nehoda u Doks - 1

Hodnocení:

tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.6. | 09:39 Veronika Vlková
7
Kdyby to byla Vaše žena, tak byste mluvil stejně?
14.6. | 09:24 Petr Kelenda
-12
Pokud zemře viník nehody tak je to dobré.Pokud nevinní je to horší.Už včera ...
14.6. | 11:49 medvidekja
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kalenda, Ty jsi magor !!!
14.6. | 11:29 brta
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kalenda -nejhorší řidiči jsou v žigulech ktery vlastniš a proto se ani nedivim že se stim žena bojí řidit......
14.6. | 11:24 brta
5
Náhlasit nevhodný komentář
kalenda:pravě jsi všem řekl že tva žena je lenpl a že ji absolutně nevěřiš.....jsi vymatlanej egoista a tva žena je chudak.......zavřit lehce zraněneho z terenaku,za neposkytnuti pomoci-proč?protože pomoc si musel volat chlapec zakliněny ve škodovce-proč ji nevolal muž s lehčim zraněnim???
14.6. | 09:54 Petr Kelenda
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Ženu za volant nepouštím.Sice má papíry mnoho let,ale stále jezdí jak začátečník.Raději si najdu čas a všude ji odvezu.Vím,že nepřijdu ani o auto ani o ženu.
14.6. | 09:39 Veronika Vlková
7
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby to byla Vaše žena, tak byste mluvil stejně?
14.6. | 09:24 Petr Kelenda
-12
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud zemře viník nehody tak je to dobré.Pokud nevinní je to horší.Už včera jsem hned psal,že za nehodu určitě může řidička Škodovky a hned tu někteří začali urážet.Ve zprávách večer bylo jasně řečeno,že řidička v zatáčce vjela do protisměru.Řidiči motorek a Škodovek jsou nejhorší.Ověřeno mnohokrát.