Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 9. 2017
Záchvat vzteku

Matka nachytala partnera s dcerou (12), vrhla se na něj s nožem!

Žena útočí nožem na muže - Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační snímek

S půltuctem ran od nože skončil tento týden muž, kterého partnerka nachytala, jak se nahý plazí po její dvanáctileté dceři. Mužova obhajoba je vskutku originální - žena na něj prý zaútočila ze žárlivosti, protože neunesla, že k němu jeho dcera chová vřelé city.

Incident se stal v úterý v americkém Clevelandu. Matku dívky popadl záchvat zuřivosti v momentě, kdy nachytala svého partnera, jak se nahý valí po její dvanáctileté dceři.


Muž může mluvit o štěstí, protože rozzuřená žena se na něj vrhla jen s kapesním nožem. Proto pět bodnutí do hrudníku a jedno do hlavy přežil, píše britský Daily Mail.

 

Drobná zranění během potyčky utrpěly i matka s dcerou. Dívka později policistům řekla, že ji muž nejprve osahával, pak ji svlékl a začal ji sexuálně obtěžovat. Její poslušnost si prý chtěl získat slovy, že jí předvede, jaké to je mít přítele.Policisté zatím nikoho neobvinili, incident vyšetřují jako pokus o znásilnění. Muž ovšem tvrdí, že důvodem ženina útoku byla žárlivost na to, že se do něj dívka zamilovala.

pez TN.cz