Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2017
Jako Lolita

Matka se podívala dceři (13) do mobilu: 7 milenců a sex na mezi!

Matka našla v mobilu několik milenců svojí dcery
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com, Policie

Matka 13leté dívky byla v šoku poté, co se podívala dceři do mobilu. Zjistila krutou pravdu o své holčičce. Dívka vedla pestrý sexuální život.

Teprve 13letá dívenka ze severní Anglie šokovala vlastní matku. Ta si všimla odloženého mobilu a podívala se do něj. O své dceři se dozvěděla šokující informace. Myslela si, že je to nevinné děvčátko, ale opak byl pravdou. Dívenka vedla pestrý sexuální život.

 

Udržovalo poměr se sedmi muži ve věku od 14 do 27 let, píše Daily Mail. S nejstarším z nich Garym Sheridanem měla dokonce sex na mezi, což dokazovaly selfie pořízené přímo při souloži. Situace byla o to horší, že muž měl snoubenku, která byla v té době těhotná!

 

Školačka si vedla podrobný seznam. Byl tam věk jejích milenců i počet sexuálních styků. Zděšená matka vše okamžitě oznámila policii. Nejstarší z milenců skončil ve vězení, kde si odsedí šest let a tři měsíce.

 

 

"Bylo to mladé dospívající děvče a vy jste byl téměř dvakrát tak starý. Přestože s vámi chtěla mít sex dobrovolně, vy jste měl být ten, kdo měl být rozumnější a vyspělejší. Využili jste její nezralosti," řekl mu soudce během jednání u soudu v Prestonu.

 

 

Gary Sheridan se k románku s dívkou přiznal a uvedl, že pohlavní styk měli několikrát od ledna do února 2015.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Podívala se mladšímu bratrovi do mobilu! V momentě, kdy dočetla zprávy s jeho holkou, ztratila o chlapci iluze

Dívka se vytrvale dívala do svého mobilu! Kdyby věděla, co se jí pak stane, telefon by ani nevytáhla

Kdy se ve světě začíná se sexem?
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

vrl TN.cz