Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2017
domácí násilí?

Matka vyfotila brečící holčičku: Češi ji proklínají, policie vyšetřuje!

Matka vyfotila brečící holčičku
Zdroj: facebook
Matka vyfotila brečící holčičku.

O pořádný poprask se postarala žena z Klášterce nad Ohří, která na sociální sítě tento týden umístila fotku brečící asi dvouleté holčičky. Matka se chtěla pochlubit svou dcerkou v krajkované masce, kvůli snímku ji nyní vyšetřuje policie.

Není jasné, jestli mělo jít o hloupý vtip, snímek holčičky s krajkovanou maskou ale na sociálních sítích rozzuřil stovky Čechů. Fotku na facebook umístila sama matka a připojila k němu komentář "Benátská noc začíná.", informuje Deník.cz.

 

Svou holčičkou se chtěla pochlubit, zveřejnění fotky ale mělo přesně opačný efekt. Lidé začali debatovat nad tím, jestli se matka nedopouští domácího násilí, dívenka totiž ležela na posteli s bolestivým výrazem ve tváři. Zoufale plakala, ruce měla pod tělíčkem a někdo na ní ležel. Z ložního prádla měl navíc vyčnívat i předmět nápadně připomínající rukojeť od jezdeckého bičíku.

 

 

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Hned druhý den ráno zaklepala ženě na dveře policie. "Oznámení jsme přijali a v současné době ho prověřujeme,“ uvedla policejní mluvčí Marie Pivková.

 

Případ dostala do rukou podle Deníku i sociálka. Podle místních se jedná o známou firmu. "Je velmi mladá a nezodpovědná, excesů už má za sebou více,“ říká Barbora J.
 

lud TN.cz