Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.6. 2017 12:57
propagace nacismu

Soud potrestal matku zmizelé Míši Muzikářové, dostala podmínku

Zdroj: TV Nova

Okresní soud v Ústí nad Labem potrestal podmíněným trestem matku zmizelé Míši Muzikářové Evu. Žena podle soudu propagovala nacismus, dokonce jí byl zabaven přívěšek s hákovým křížem a oblečení s nacistickými symboly.

Eva Muzikářová dostala na konci května desetiměsíční podmíněný trest odložený na dva roky. Trestní příkaz už nabyl právní moci, uvedly Novinky.cz.


Soud Muzikářovou potrestal za to, že na svém facebookovém profilu Eva Braun (jméno milenky Adolfa Hitlera), se svými přáteli roky sdílela texty a fotky s nacistickou tématikou.


Matka zmizelé Míši, která je pohřešovaná už pět měsíců, například vyvěšovala na sociální síti fotky Adolfa Hitlera nebo zlehčovala německou protižidovskou politiku.Také jí přitížilo, že nosila řetízek s hákovým křížem a různé části oblečení s nacistickou tématikou. V roce 2010 Eva Muzikářová neúspěšně kandidovala do Sněmovny za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti.


Míša Muzikářová zmizela letos 10. ledna večer nebo 11. ledna ráno. Policisté po ní od té doby bezvýsledně pátrají. Vyšetřování zkomplikovala sebevražda hlavního podezřelého, Míšina otčíma Otakara S.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.6. | 20:57 overal
3
Propagace 100x horšího islámu jede pod taktovkou EU na plno! Islám obsahuje ...
15.6. | 09:04 Petr Kelenda
-4
To je přesně vizitka naší neschopné policie!Nejsou schopni dokázat vraždu,tak ...
24.6. | 18:42 Sergej Zajicev
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie selhala . Míša se už nenajde .
15.6. | 20:57 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Propagace 100x horšího islámu jede pod taktovkou EU na plno! Islám obsahuje všechno to špatné co fašismus, ale překvapivě to nikomu nevadí. Fašismu se nepodařilo zlikvidovat žádnou civilizaci, zato islám vedl k pádu všech vyspělých blízkovýchodních civilizací, protože podporuje lidskou hloupost!
15.6. | 20:27 elzias
-1
Náhlasit nevhodný komentář
15.6. | 19:13 overal: Běž se léčit magore.
15.6. | 19:13 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
To se v našem policejním státu dělá běžně, neschopná policie nenašla její dítě, tak jí obvinili, aby si nemohla stěžovat! Na Kamného si také připravovali náhradní obvinění, aby v případě, že nevyjde to hlavní obvinění na něj něco měli. To se tak ve skutečně totalitních státech dělává!
15.6. | 10:13 minibus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ta vi kde je jeji cerka.........................
15.6. | 09:04 Petr Kelenda
-4
Náhlasit nevhodný komentář
To je přesně vizitka naší neschopné policie!Nejsou schopni dokázat vraždu,tak ji aspoň obviní s propagace nacismu.Tady byl podobný případ,policie nemohla dokázat usmrcení z nedbalosti,tak aspoň borec přišel o papíry.Jen kvůli tomu,že projel traktorem 5 m po silnici a měl trochu vypito.