Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2018 13:35
královská svatba

Meghan to ve svatebních šatech sekne! Korunku jí nosit zakázali

Zdroj: TV Nova

Do královské svatby prince Harryho a herečky Meghan Markle zbývají ještě čtyři měsíce. To, že se o detailech obřadu ve Windsoru zatím neobjevilio mnoho oficiálních informací, dává britským médiím prostor pro fantazii. Hádají například, co bude mít nevěsta na sobě. Poprvé si totiž bude moci vzít na hlavu korunku, kterou má zatím zakázanou.

Meghan Markle korunka sluší, až do svatby ji v ní ale neuvidíme. Podle královského protokolu ji totiž mohou nosit jen vdané ženy.

 

"Vdané ženy tak dávaly najevo, že nejsou k mání a nehledají manžela. Pro pány to bylo jasné znamení, aby si na danou dámu nedělali nároky," vysvětlil epxert na etiketu Grant Harold.

 

Tajemstvím zůstávají také šaty, které bude mít Meghan 19. května na sobě. Nebude to ale poprvé, co svatební róbu oblékne. Na své první svatbě v roce 2011 měla jednoduché šaty bez ramínek. Ve svatebním uchvátila i diváky seriálu Suits.

 

 

Britská média také spekulují, jestli se Meghan Markle před velkým dnem dostává do formy - tipy by mohla získávat od své budoucí švagrové. Vévodkyně Kate před svatbou s princem Williamam držela dietu, která slibuje zhubnout přes čtyři kila v prvním týdnu.

 

Meghan Markle ve svatebních šatech
Zdroj: facebook Meghan Markle uchvátila ve svatebních šatech i v TV seriálu.

 

Minulý týden si budoucí členka královské rodiny smazala účty na sociálních sítích. Informaci potvrdil Kensingtonský palác. Ten zároveň oznámil, že Meghan je vděčná každému, kdo ji na sociálních sítích všechny ty roky sledoval. Zrušila je, protože už je nějakou dobu nepoužívala.

 

 

Už před svatbou herečku Britové chrání. Politici žádali, aby rezignoval lídr strany nezávislých Henry Bolton. Jeho přítelkyně totiž poslala kamarádce rasistické zprávy o snoubence prince Harryho. Bolton se s ní rozešel. Z vedení strany ale neodejde.
 

Ema Klementová/ lud TN.cz
Reklama