Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2018 16:56
Faux pas

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně

Meghan Markle a princ Harry v Birminghamu
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry navštívili Birmingham

Už brzy se Meghan Markle stane členkou královské rodiny, a tak se na veřejnosti začala více objevovat po boku prince Harryho. Přestože její outfit určitě vybírá či schvaluje nějaký stylista, neunikla tentokrát herečce hrubá chyba v etiketě.

Dosud se o stylu oblékání americké herečky Meghan Markle mluvilo jako o kýženém osvěžení maličko upjaté módy britské královské rodiny. Nastávající prince Harryho se nebojí na veřejnosti objevit v kalhotách ani v zajímavých barevných kombinacích.

 

Při návštěvě Birminghamu ale udělala obrovské faux pas. V černých kalhotách, lodičkách a tmavě modrém kabátu s bílým lemováním, který rozzářila bílým rolákem, vypadala opravdu šik. Dokud jste se nepodívali zezadu, píše portál Daily Mail.

 

Meghan (či její stylista) totiž zapomněli z kabátu vypárat nit, která drží šosy pohromadě. Křížek na kabátě od firmy J. Crew slouží k tomu, aby se rohy při převozu neohýbaly. Před prvním nošením by se měl ale odstranit. Jde o podobnou chybu jako třeba ponechání cedulek na podrážkách bot.

 

 

Meghan Markle - sešitý kabát
Zdroj: Profimedia

 

Jestli Meghan svého odborníka na oblékání vyhodila nebo ne, se zřejmě nedozvíme. Její jméno v královské rodině ale nejspíš nijak neutrpělo - v pondělí se Harryho snoubenka objevila poprvé na oficiální akci spolu s královnou Alžbětou II. Kabát už měla v pořádku.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

Meghan Markle má nervy z oceli: Harry učinil šílené rozhodnutí, které by se žádné jiné nelíbilo

Nepřející sestra Meghan Markle poslala budoucí vévodkyni ohavný VZKAZ! To je vážné obvinění

epa TN.cz
Reklama