Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.4. 2016 21:09
vražda dítěte

Matku ze Štětí chytili! Nechtěla třetí dítě, tak ho hodila do pole!

Policie zatkla ženu, která patrně zavraždila a pohodila své novorozené dítě do pole u Štětí na Litoměřicku. Je matkou dvou malých dětí, třetí nechtěla. Policie ji odhalila patrně podle DNA, kterou odebírala ženám v okolí. Chystá se tisková konference, kde policisté prozradí detaily případu.

Policie dopadla ženu, která někdy počátkem dubna pohodila na pole u obce Štětí své novorozené dítě. Mělo dokonce i pupeční šňůru a pitva prokázala, že se narodilo živé a zdravé. "Podíl na jeho smrti má další osoba," potvrdila TN.cz krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Redakce TN.cz zná totožnost ženy. Jde o sedmadvacetiletou Marcelu B. a zadržena byla zřejmě na základě výsledků DNA. Protože tělíčko novorozence leželo na opuštěném místě u obce, domnívali se kriminalisté, že by matkou mohla být žena z okolí. Proto některým z nich odebírali stěry pro porovnání.

 

Kriminálka rovněž kontaktovala gynekology a těhotné ženy z vytipované oblasti. Obracela se i na veřejnost s touto výzvou: "Vyzýváme veřejnost z oblasti kolem Štětí, zda si někdo nevšiml v poslední době těhotné ženy, která již mohla porodit, ale novorozeně u sebe nemá, aby se obrátil na linku 158."

 

 

Detaily z vyšetřování a způsob, jakým policie ženu dopadla, hodlají detektivové zveřejnit dnes na mimořádné tiskové konferenci.

 

Mrtvé novorozeně našel v polovině dubna v igelitové tašce traktorista, který na poli nedaleko Štětí pracoval. Miminko podle ohledání mohlo v poli ležet i dva týdny, a to s neustřiženou pupeční šňůrou. Pitva pak prokázala, že bylo v době narození živé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?
Která antikoncepce je pro vás ta pravá?

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.4. | 11:52 louka zelena
39
Hlavně, že máme babyboxy. Chápu, že může nechtít 3. dítě, ale že ho vyhodí na ...
28.4. | 12:57 Ukradeny Trotl
-18
Přestaňte už ty lidi soudit, přestaňte jim vymazávat mozky: ...
29.4. | 12:52 svarcovaerika0123
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zmlátit jí džžku, hodit jí do pole a nechat jí tam chcípnout.
28.4. | 22:42 nicolle94
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kravaaa jedná pitomá!! Tolik lidí touží po dítěti a nemůže mít a tak by si ho moc přáli a ti co rodí jedno dítě za druhým si jich neváží !! Chudák miminko bezbranné takový malý tvoreček to b a ona ho zabila. Existují fondy ohrožených dětí a Babyboxy! Chudáci děti co to maji za (matku) ZRŮDU!!
28.4. | 19:41 optimas
3
Náhlasit nevhodný komentář
Martin Black nauč se česky blbe
28.4. | 18:25 Martin Black
-3
Náhlasit nevhodný komentář
SmrkCechum !! takovy normalni vrazi .
28.4. | 13:56 nepot
15
Náhlasit nevhodný komentář
Po menším zákroku ve špitále, nebo vhodné antikoncepci k ničemu takovému nemuselo dojít. Při představě, že nahý chuděra někde umírá ....
28.4. | 13:46 adnachiel
22
Náhlasit nevhodný komentář
Trotl, nomen omen, žejo? Zoufalá žena měla používat antikoncepci, a nemusela se stát vrahem. Mohla dát dítě do baby-boxu, a nemusela se stát vrahem. Dvacet let kriminálu je pro takovou zoufalou ženu málo. Je to nelidská zrůda.
28.4. | 12:57 Ukradeny Trotl
-17
Náhlasit nevhodný komentář
Přestaňte už ty lidi soudit, přestaňte jim vymazávat mozky: https://goo.gl/iKiiV3 a začněte pro ně něco dělat!!!
28.4. | 12:57 Ukradeny Trotl
-18
Náhlasit nevhodný komentář
Přestaňte už ty lidi soudit, přestaňte jim vymazávat mozky: https://goo.gl/iKiiV3 a začněte pro ně něco dělat!!! Nikdo si nedovede představit jak se cítí zoufalá žena. To by si všichni samosoudci měli uvědomit a média taky.
28.4. | 12:23 Dana Berková
36
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu, proč nechtěné dítě neodevzdá do babyboxu.
28.4. | 11:52 dagu69
30
Náhlasit nevhodný komentář
Kráva jedna! Když neumí sexovat aniž by otěhotněla, at si ji necha zašít!!!