Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.8. 2017 19:29
Dobrý konec

Dívka chtěla zničené vlasy radši oholit. Kadeřnici se povedl zázrak!

Dívka s depresí chtěla dohola, kadeřnice ji zachránila - 1
Zdroj: facebook
Dívka měla vlasy v katastrofálním stavu

Do kadeřnického salonu v Iowě nakráčela dívka se zacuchanými vlasy. Prý měla takovou depresi, že se ani nedokázala česat. Kadeřnice ale prokázala, že má dobré srdce a místo toho, aby zničené vlasy dívce ostříhala, strávila účesem 13 hodin. Je možné, že tím studentce dokonce zachránila život.

Dvacetiletá Kayley Olssonová, která studuje na kadeřnici, se s příběhem svěřila na facebooku. Šlo podle ní o jednu z nejnáročnějších věcí, kterou kdy musela udělat. Všechno ale dobře dopadlo a Kayley zážitkem oslovila miliony lidí po celém světě. Píše o tom portál Daily Mail.

 

Kadeřnický salon ve Waterloo v americkém státě Iowa navštívilo jen 16leté děvče, jehož totožnost raději Kayley nezveřejnila. Dívka měla vlasy v katastrofálním stavu a kadeřnici poprosila, aby jí raději oholila hlavu.

 

15

GALERIE: Kadeřnice zachránila vlasy dívce s depresí

Zdroj: facebook

Dívka s depresí chtěla dohola, kadeřnice ji zachránila - 1

Před

Hodnocení:

 

Kayley se ale začala vyptávat a teenagerka přiznala, že roky bojuje s těžkou depresí a často se cítí tak bezcenná, že se ani nedokáže česat. "Za pár týdnů začne znovu chodit do školy, fotit na průkazky se má ale už teď. Řekla, abych ji prostě oholila, protože moc bolí, když se je pokouší rozčesat," napsala Kayley na facebook.

 

 

To ale mladá kadeřnice odmítla a raději strávila 13 hodin záchranou dívčiných vlasů. "Děti by se nikdy neměly cítit tak bezcenné. Po osmi hodinách včera a pěti dnes se tahle krásná dívka usmála a řekla, že se znovu cítí sama sebou," doplnila Kayley.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Řekněte pápá mastným vlasům. Vyrobte si vlastní SUCHÝ ŠAMPON! DIY
Mastí se vám rychle vlasy? Možná si je jenom špatně myjete

epa TN.cz
Reklama