Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2016 15:54
Smrt Moniky a Klárky

Měsíce nejistoty skončily! Kramný má rozsudek. Tohle ho teď čeká

Zdroj: TV Nova

Rozsudek nad Petrem Kramným je hotový. Soudkyně Renatě Gilové trvalo téměř dva měsíce, než ho sepsala a odůvodnila.

Po dvou měsících od rozsudku se Petr Kramný dočkal jeho písemné podoby. Ta čítá 102 stran. Dokazování bylo velmi rozsáhlé a složité. Jenom jeho spis měl přes 6 tisíc stran.

 

"Rozsudek ve věci vraždy v Egyptě byl vyhotoven v písemné podobě a včera odpoledne byl doručen účastníkům řízení," potvrdil pro TN.cz mluvčí krajského soudu v Ostravě Dalibor Zecha. To je důležitá zpráva pro Petra Kramného a hlavně jeho advokátku Janu Rejžkovou.

 

Rozsudek teď musí nastudovat a hlavně vypracovat odvolání. To je totiž pro Kramného poslední naděje. Pokud chce dokázat, že je nevinný, musí vyvrátit tvrzení obžaloby i závěry soudu.

 

Kauza teď poputuje k Vrchnímu soudu v Olomouci. Když i ten uzná Kramného vinným, bude mít už je pramalou naději, že by se dostal na svobodu dřív než po odpykání trestu. Soudkyně Gilová mu uložila 28 let za mřížemi a také velkou finanční náhradu, která je pro něj doslova likvidační.

 

 

Jenže proti rozsudku se může odvolat i státní zástupce Vít Legerský. To hlavně v případě, že se mu trest pro Kramného bude zdát nízký. V Olomouci se tak může na jednu stranu stát, že Kramného zcela osvobodí, na druhou stranu může od soudu odejít ještě s přísnějším trestem, třeba i doživotím.

 

Podívejte se na reportáž z dne, kdy byl Kramný odsouzen:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

Zbil přítelkyni kvůli postu na Facebooku. Neuvěříte, kam ho soud místo do vězení poslal

vrl TN.cz