Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.2. 2016 22:20
video 18+ drama v Moskvě

Žena v černém mávala uříznutou hlavou dítěte! Hrozila výbuchem

Žena v černém s hlavou dítěte
Zdroj: YouTube.com

POZOR, VIDEO OBSAHUJE VELMI DRASTICKÉ ZÁBĚRY! Zobrazuje ženu v černém, která v pondělí poblíž stanice metra chodila s uříznutou hlavou dítěte a volala "Allahu Akbar". Zdrogovaná Gulchekhra Bobokulová z Uzbekistánu navíc hrozila, že se vyhodí do povětří. Policisté ji už zadrželi.

Ruská média informují o hrůzném výjevu, který se v pondělí nabídl obyvatelům Moskvy, kteří se dopoledne pohybovali v okolí metra Okťabrskoje pole. Ulicemi se zde procházela žena v černém, která držela v ruce hlavu čtyřleté Nasti M. a volala "Allahu Akbar". Žena navíc vyhrožovala, že se vyhodí do povětří.

 

Šílenou vražedkyni ráno zastavila místní policie kvůli podezření z vraždy čtyřleté holčičky, jejíž tělo vyšetřovatelé objevili už dříve při hašení požáru v jednom z moskevských bytů.

 


 

Bobokulová neváhala, přímo před policisty vytáhla z batohu hlavu čtyřleté dívenky a začala prohlašovat, že ji zabila a volat "Alláhu Akbar". Navíc zdůraznila, že má bombu a vyhodí se do povětří.

 

 

Policisté už ženu zadrželi. Vražedkyní čtyřleté Nasti M. je podle ruských médií její chůva Gulchekhra Bobokulová z Uzbekistánu, která se prý chtěla pomstít manželovi za nevěru. Podle LifeNews už ale žena nedokázala vysvětlit souvislost mezi dívenkou a svým záletnickým mužem. Bobokulová měla pozitivní test na drogy.

 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.2. | 13:13 Roman Nemergut
92
Za sebe mohu hrdě slíbit, že ke každému muslimskému švábovi, kterého potkám na ...
30.6. | 09:42 Martin Jašek
0
Hergot, naučte se česky! Kdo to po vás má luštit?! Větu: 'Bobokulová neváhala, ...
30.6. | 09:42 Martin Jašek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hergot, naučte se česky! Kdo to po vás má luštit?! Větu: 'Bobokulová neváhala, přímo před policisty vytáhla z batohu hlavu čtyřleté dívenky a začala prohlašovat, že ji zabila a volat "Alláhu Akbar".' jsem si musel přečíst snad čtyřikrát, abych ji konečně pochopil. A to nejen kvůli ...
1.3. | 01:53 mitrandir18349276
12
Náhlasit nevhodný komentář
Okamžitě zastřelit!!!
29.2. | 23:39 Adrian Tozzi
9
Náhlasit nevhodný komentář
Rovnou to střílet na ulici !
29.2. | 23:18 Kristinka Vondráčková
10
Náhlasit nevhodný komentář
Svině jedna jak to mohla udělat malému dítěti a oni ještě takovou havěd pouštějí k nám a pořád asi mají málo důkazů že jsou všichni nebezpečný
29.2. | 21:15 Roman Nemergut
16
Náhlasit nevhodný komentář
Ruští policajti jí umučej dřív, než dojde k soudu. Zaplaťpámbu za to!!
29.2. | 21:04 yjy
5
Náhlasit nevhodný komentář
Muslimistka uřízla hlídanému dítěti hlavu a zbytek spálila.. Kde zůstala MULTI-KULTI asi milujícími ne asi milovatelné©Já zmiňovaná xenofobie?
29.2. | 20:33 Roman Nemergut
11
Náhlasit nevhodný komentář
Vypadá jak pytel nacpanej odpadkama. Něčemu takovýmu se snad ani nedá nezahnout :o))
29.2. | 19:13 viam
23
Náhlasit nevhodný komentář
Tady je vidět, co je to za šílené pomatence. Proč to neudělala svému nevěrnému muži??? Na to byla ta zrůda příliš zbabělá. Chudák děvče.
29.2. | 16:46 Dana Berková
15
Náhlasit nevhodný komentář
Video bylo odstraněno kvůli porušení youtube zásad o násilném a explicitním obsahu.....
29.2. | 16:44 Dana Berková
14
Náhlasit nevhodný komentář
Už jsem zapomněla, kolik milionů musulmanů je jich v Rusku, ale je fakt, že je tam drží "pod krkem" pevně, ovšem vždy se mezi nima najde taková "opice".