Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.2. 2016 22:20
video 18+ drama v Moskvě

Žena v černém mávala uříznutou hlavou dítěte! Hrozila výbuchem

Žena v černém s hlavou dítěte
Zdroj: YouTube.com

POZOR, VIDEO OBSAHUJE VELMI DRASTICKÉ ZÁBĚRY! Zobrazuje ženu v černém, která v pondělí poblíž stanice metra chodila s uříznutou hlavou dítěte a volala "Allahu Akbar". Zdrogovaná Gulchekhra Bobokulová z Uzbekistánu navíc hrozila, že se vyhodí do povětří. Policisté ji už zadrželi.

Ruská média informují o hrůzném výjevu, který se v pondělí nabídl obyvatelům Moskvy, kteří se dopoledne pohybovali v okolí metra Okťabrskoje pole. Ulicemi se zde procházela žena v černém, která držela v ruce hlavu čtyřleté Nasti M. a volala "Allahu Akbar". Žena navíc vyhrožovala, že se vyhodí do povětří.

 

Šílenou vražedkyni ráno zastavila místní policie kvůli podezření z vraždy čtyřleté holčičky, jejíž tělo vyšetřovatelé objevili už dříve při hašení požáru v jednom z moskevských bytů.

 


 

Bobokulová neváhala, přímo před policisty vytáhla z batohu hlavu čtyřleté dívenky a začala prohlašovat, že ji zabila a volat "Alláhu Akbar". Navíc zdůraznila, že má bombu a vyhodí se do povětří.

 

 

Policisté už ženu zadrželi. Vražedkyní čtyřleté Nasti M. je podle ruských médií její chůva Gulchekhra Bobokulová z Uzbekistánu, která se prý chtěla pomstít manželovi za nevěru. Podle LifeNews už ale žena nedokázala vysvětlit souvislost mezi dívenkou a svým záletnickým mužem. Bobokulová měla pozitivní test na drogy.

 

lud TN.cz