Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2017 22:06
Vlna těhotenství

Mezi hvězdami vypukl baby boom. Na TV NOVA i ve světě!

Zdroj: TV Nova

Český i světový šoubyznys zažívá baby boom. Připomeňte si, koho čeká narození potomka, jsou mezi nimi i hvězdy televize Nova.

Hana Reinders, Andrea Růžičková, Katka Němcová nebo Jessica Alba. To je jen krátký výčet slavných žen, které v brzké době očekávají potomka! Herečka Nikol Štíbrová už má porod za sebou, na svět přivedla zdravého chlapečka! Budoucích maminek je ale mnohem více!

 

Moderátorka počasí Katka Němcová oznámila radostnou zprávu už v březnu. Dlouholetého partnera Miroslava by chtěla mít u porodu po boku! Rodit má i další moderátorská hvězda televize Nova - Hana Reinders. Jména pro holku i kluka jsou už prý jasná.

 

Herečka Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková Kerestešová má termín naplánovaný na září - veškerou dětskou výbavičku ale stále ještě nestihla pořídit.

Baby boom se nevyhnul ani zahraničním hvězdám - třetího potomka očekává šestatřicetiletá herečka Jessica Alba, která se zprávou nedávno pochlubila na sociální síti.


Brzy už porodí i tenisová hvězda Serena Williamsová a pozadu nechce být ani hollywoodský pár Kanye West a Kim Kardashian - za 2,5 milionu korun by jim dítě měla odnosit náhradní matka.

pez, Daniel Brabec TN.cz