Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 12:17
mise nový domov

Michalovi zemřel otec, teď žije sám v totální ruině! Pomozte i vy

Zdroj: TV Nova

Už brzy se na obrazovky televize Nova vrátí reality show Mise nový domov. Každý týden budete svědky silných příběhů lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

Jeden z příběhů je ale něčím výjimečný. Jde o příběh Michala Žižky, který vyrůstal pouze se svým otcem. Jenže ten před nedávnem zemřel a Michal se ocitl zcela sám v takřka neobyvatelném domku.

 

 

17

GALERIE: Mise Nový Domov - Příběh Michala Žižky

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - 1

Hodnocení:

 

Budova je skutečně v katastrofálním stavu a v tomto případě jen základní rekonstrukce stačit nebude. Nutná je hloubková, a tedy i nákladná oprava téměř celého domu. Bez ní totiž není možné prostory obývat. Televize Nova ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci proto vyhlašuje crowdfundingovou sbírku, která má za cíl mladému Michalovi pomoci. 

 

 

Crowdfunding je moderní forma financování, kdy se na výslednou částku skládá velká skupina lidí, a to i po malých příspěvcích. V Nadačním fondu pomoci otevírají crowdfundingové sbírky již čtvrtým rokem. Každou přijatou částku ještě násobí zlatým řezem, tj. x 1,618. Přidáte se i vy? Pomoct můžete na stránkách Nadačního fondu pomoci.

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.9. | 11:16 sperma1
59
proc maji bezni lide prispivat kdyz taky nemaji prachy protoze vsechno konci v ...
6.9. | 06:31 pater11
2
Jde videt, ze cistota je na prvnim miste. Chlapec asi nema narok, protoze prvni ...
6.9. | 08:24 jarhonl
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milý synu. Bylo mi před 60l, když mi za. prodaný pension/koupený a zrekon. za MÉ pen/ukáz.patronu. 4yorki, lež.otec, umřel,žádný nárok na podp./nepracovala jste, jen dávala otci plýny,vařila mu,/.Bylo to těžké, ale jsem jako ty - MĚLA JSEM VÝBORNÉHO TÁTU,který mě učil - NEDAT SE.Držím palce.
6.9. | 06:31 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jde videt, ze cistota je na prvnim miste. Chlapec asi nema narok, protoze prvni jsou cikani.
6.9. | 01:43 Inka Hromasová
6
Náhlasit nevhodný komentář
TV je sponzor cikánů, feťáků a darmožráčů ve Výměně manželek, kryplů a chrapounů v Prostřenu a dalšího pořadu, který si dělá legraci z pracujících lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě, v skromnosti, ale nekřičí do světa Dej, nemám..! Tak aspoň víme, kam jdou povinné koncesionářské poplatky !
5.9. | 20:13 sany1
8
Náhlasit nevhodný komentář
nasrat...ať si uklidí raději...
5.9. | 18:52 trul
17
Náhlasit nevhodný komentář
Pravda ,ne každý je v balíku , ale i staré věci lze udržovat alespoň v čistotě . Natahovat ruku je tady slušná opovážlivost a drzost .
5.9. | 16:32 minibus
13
Náhlasit nevhodný komentář
Špinavec fuj,,,,,
5.9. | 12:53 Vecny Remcal
57
Náhlasit nevhodný komentář
Může být chudý jako kostelní myš, ale za ten bordel si může sám a za to by zasloužil tak maximálně nakopat do zadele a ne se na něj skládat
5.9. | 12:40 jsemrenca
45
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby se tam pořádně uklidilo hned by to tam bylo lepší. Hafo lidí bydlí v podnájmu 1+kk, a na ty se taky dá sbírka? Nedá!
5.9. | 12:15 kunta-kynte
39
Náhlasit nevhodný komentář
baráček neni tak hrozný stačí trochu péče a funkční čistou místnost má
5.9. | 12:13 kunta-kynte
59
Náhlasit nevhodný komentář
bída se dá omluvit ale špína ne a co takhle barák prodat a koupit si garsonku
Obchodní sdělení

Bohemia Apple