Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 12:17
mise nový domov

Michalovi zemřel otec, teď žije sám v totální ruině! Pomozte i vy

Zdroj: TV Nova

Už brzy se na obrazovky televize Nova vrátí reality show Mise nový domov. Každý týden budete svědky silných příběhů lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

Jeden z příběhů je ale něčím výjimečný. Jde o příběh Michala Žižky, který vyrůstal pouze se svým otcem. Jenže ten před nedávnem zemřel a Michal se ocitl zcela sám v takřka neobyvatelném domku.

 

 

17

GALERIE: Mise Nový Domov - Příběh Michala Žižky

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - 1

Hodnocení:

 

Budova je skutečně v katastrofálním stavu a v tomto případě jen základní rekonstrukce stačit nebude. Nutná je hloubková, a tedy i nákladná oprava téměř celého domu. Bez ní totiž není možné prostory obývat. Televize Nova ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci proto vyhlašuje crowdfundingovou sbírku, která má za cíl mladému Michalovi pomoci. 

 

 

Crowdfunding je moderní forma financování, kdy se na výslednou částku skládá velká skupina lidí, a to i po malých příspěvcích. V Nadačním fondu pomoci otevírají crowdfundingové sbírky již čtvrtým rokem. Každou přijatou částku ještě násobí zlatým řezem, tj. x 1,618. Přidáte se i vy? Pomoct můžete na stránkách Nadačního fondu pomoci.

mom TN.cz