Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 9. 2017
děsivá bilance

Migrant znásilnil v Itálii ženu (81)! Počet útoků v zemi letos vzrostl

Znásilnění v Itálii
Zdroj: Profimedia
Italská policie vyšetřuje znásilnění v Rimini

Po znásilněné Polce a transexuálovi šokoval Itálii další případ. Muž z Nigérie napadl jednaosmdesátiletou důchodkyni v parku v Miláně a znásilnil jí.

Itálie se bouří kvůli narůstajícímu počtu případů znásilnění migranty. K několika útokům už došlo v Italském Rimini, kde skupina násilníků tmavé pleti hromadně znásilnila šestadvacetiletou turistku z Polska a brutálně zmlátila jejího přítele.

 

Ve stejnou noc údajně zaútočili v Rimini i na pár z Rakouska, kterému se však podařilo ubránit. Jednaosmdesátiletá žena však neměla vedle Nigerijce, který ji napadl v parku, vůbec žádnou šanci. Italské úřady zatím nechtějí případ více komentovat.

 

Podle italských médií na sebe žena upozornila kolemjdoucí svým křikem. Ti okamžitě zavolali záchrannou službu. Znásilněná byla předána do péči psychologa. Vyšetřovatelé prověřují záznamy z kamer, jestli se jim podle nich nepodaří muže dopadnout.

 

 

O měsíc dříve znásilnil šestadvacetiletý muž z Nigerie šestasedmdesátiletou ženu, která nesla domů nákup ze supermarketu. Údajně prosil o peníze, nabídll pomoct s těžkou taškou. V domě ženu zmlátil a opakovaně znásilnil.

 

Podle italského webu Blasting News celkový počet znásilnění letos narostl. V první polovině letošního roku se v Itálii stalo obětí znásilnění 2333 žen. Kvůli sexuálním trestným činům bylo zatčeno 2438 osob, 904 z nich byli z ciziny.

ham TN.cz