Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 10:10
jak žijí dnes

Milada z Výměny se pustila do manžela: Nedalo se to, mám jiného

Výměna manželek: Domácnost v polních podmínkách a bez teplé vody! - 3
Zdroj: TV Nova
Milada už s Dušanem není, našla si nového partnera

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Milada navštívila rodinu, která žije v luxusu, Helena zase strávila deset dní v domácnosti, kde ani neteče teplá voda. Jak žije Miladina rodina dnes?

Od natáčení Výměny manželek už uběhly dlouhé čtyři roky a za tu dobu se toho hodně změnilo. Ještě před dvěma lety se Milada s Mirkem chlubili svatebními fotografiemi a novým bytem, dnes je všechno jinak.

 

"Rozvádíme se, už spolu nejsme. Já jsem to s ním nemohla vydržet, už se to nedalo," řekla Milada. Svěřila se také s tím, že sama už má nového přítele. "Jsem spokojená, je to lepší," dodala. V bytě, do kterého se po Výměně přestěhovali, už také nežije. Přestěhovala se do Prahy.

 

Výměna jí prý pomohla uvědomit si, jak by se k ní měl partner chovat a že se dá žít lépe. Pomohlo jí to také zlepšit vztah k dětem a jejich výchově. Zlepšila se prý i její finanční situace.

 

 

19

GALERIE: Milada z Výměny manželek

Zdroj: Nova.cz

Výměna manželek: Milada změnila image - 8

Hodnocení:

 

S Helenou v kontaktu vůbec není, občas si píše jen s Dušanem. "Náhradní manžel mi psal, že se taky rozvádějí, že si snad Helena měla najít nového přítele.


ČTĚTE TAKÉ:

4 ROKY PO VÝMĚNĚ: Harmonický vztah Heleny a Dušana dostal obrovskou ránu! Poznamenalo to i vztah s druhou rodinou

mom TN.cz
Reklama