Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.6. 2017 16:38
tragické úmrtí

Pár měl divoký sex na zadním sedadle. Vjeli do řeky a utopili se

Milenci se utopil při sexu v autě.
Zdroj: VKontakte
Evgen Chernov a Yana Kryuchková

Dvaadvacetiletí milenci z Ruska se utopili, když jejich vůz vjel do vody. Auto zaparkovali hned u břehu jezera a jejich vášnivý akt ho rozpohyboval.

Vyděšení rodiče vyhlásili pátrání po nezvěstném páru. Evgen Černov a Jana Krjučková se nevrátili z výletu k jezeru v ruském regionu Volgograd. Pátrání po milencích skončilo smutně.

 

Policie našla jejich mrtvá těla. Dvaadvacetiletý pár zemřel, když jejich vůz vjel do jezera. "Automobil jsme vytáhli z vody. Těla jsme našli na zadní sedačce," řekl policejní mluvčí Andrey Fedotov. Popsal, že pár zemřel při sexu. 

 

 

S vozem Niva zaparkovali u okraje vody, řidič nechal zařazený neutrál. "Jejich vášnivé pohyby rozhýbaly vůz, který poté do jezera vjel," vysvětlil. Z auta se v tom okamžiku stala smrtící past, protože se jim nepodařilo rozbít okna ani otevřít dveře.

 

Přátelé jsou ze smrti Evgena a jeho lásky zničení. "Budeme si vás pamatovat navždy," tvrdí. "Odpočívejte v pokoji," dodal další jejich blízký.

has TN.cz

Diskuze

21.6. | 08:02 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co je v té autoškole dnes učí? Prcat v druhé řadě určitě ne.
20.6. | 23:01 jansuk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petro, trochu schwarz (pro neznalce Nj černý) humor, nemyslíte?
20.6. | 19:33 overal
6
Náhlasit nevhodný komentář
Sice souhlasím s názorem : "Lepší je se usouložit k smrti, než domově důchodců vzpomínat svých pracovních úspěchů " ale nemusí to být v tak nízkém věku!
20.6. | 16:51 Petra Schwarzová
4
Náhlasit nevhodný komentář
"nechal zařazený neutrál" - hahaha,