Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 11. 2017
18 + venkovní sex

Milenci si to rozdávali na balkóně! Nevydrželi ale potlesk publika

Zdroj: YouTube.com

Neznámy pár měl sex na balkoně nad jednou z rušných ulic v argentinském Buenos Aires. Očití svědci vše si natáčeli na video, které nyní koluje po sociální síti. Pozornost publika začala po chvíli mladým milencům vadit, takže se přesunuli dovnitř bytu.

Živé porno zajistil lidem na rušné ulici pár milenců, který neváhal souložit před zraky lidí za bílého dne. I když je na videu vidět, že žena chvilku protestuje, nakonec se nechala přemluvit a začala spolupracovat s partnerem.

 

Před zraky lidí procházejících historickou čtvrtí Monserrat se oddávali jeden druhému. Ale příliš dlouho to nevydrželi. Hlasité povzbuzování náhodných diváků je zřejmě příliš rušilo a za burácejícího potlesku publika se stáhli dovnitř.

 

 

"Bylo jim to jedno," popsal soused, který video natočil. "Ať si každý udělá na celou věc vlastní názor. Je však zarážející, že se něco podobného děje v Argentině každý víkend," komentovali událost místní noviny. V posledních měsících policie zadržela několik lidí, kteří se na veřejnosti "chovali nevhodně".

ham TN.cz
Reklama