Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 10. 2017
útok v Las Vegas

Hvězda pokeru utíkala z koncertu: Holku vedle mě trefili do hlavy

Dan Bilzerian
Zdroj: Profimedia
Instagramový král hrál během útoku ve Vegas poker.

Milionář a instagramový král Dan Bilzerian byl přítomen útoku na festivalu v Las Vegas. Zatímco se bavil na pokeru a návštěvníci si užívali koncert country hudby, střelec začal pálit přímo do lidí. Bilzerian na útěku před střelbou natočil video, na kterém popisuje hrůzy, které se děly kolem něj.

Bilzerian (38) sdílel video na svém Snapchatu. Na záběrech jsou slyšet výstřely, zatímco on sám se snaží utéct a najít bezpečné místo, kde by se mohl ukrýt.

 

"Tohle je ku*va šílené, musel jsem si dojít pro zbraň a jdu zpátky. Viděl jsem nějakou dívku, co to dostala do hlavy, přímo vedle mě. Její mozek jí kouká z hlavy," popisuje Bilzerian na svém videu.

 

 

To obletělo sociální sítě a vhání lidem slzy do očí. Někteří jsou naopak v šoku, že zatímco Bilzerian běžel, aby si zachránil vlastní život, stihl přitom ještě točit video.

 

To u něj však není nic neobvyklého. Milionář má na Instagramu více než 20 milionů sledujících, a to především díky svému extravagantnímu životnímu stylu. Divoké večírky, drahé jachty, nebezpečné výpravy, drogy a další celebrity, to vše je k vidění na jeho sociálních sítích.

 

 

Střelba se odehrála během třídenního festivalu country muziky Route 91 Harvest. Přímo po koncertě Jasona Aldeana se ozvaly první výstřely. Doposud přišlo o život minimálně 20 lidí a přes dalších sto bylo zraněno. Jeden z útočníků byl dopaden, jedná se o místního občana. Podle médií je útočníkem 64letý Stephen Paddock. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Když se dovolená promění v peklo! Co dělat, aby o vás blízcí neměli strach?
Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroťte svou paniku a jednejte v klidu!

kik TN.cz