Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 14:05
ztratila paměť

Milionářská princezna žila na ulici a jedla odpadky. Nevěděla, kdo je

Ariane Lak
Zdroj: lbtrust.org
Ztratila paměť a rok žila na ulici.

Britská milionářka Ariane Lak zmizela v loňském roce při návštěvě Milána. Italská policie před několika dny potvrdila její nalezení. Žila na ulici a vše nasvědčuje tomu, že po násilném přepadení ztratila paměť.

Ariane má britské občanství a je princeznou kadžárovské dynastie z Iránu. Záhadně zmizela loni v lednu z milánského hotelu Residence Di Coro/Di Corso. Italská média před několika dny potvrdila, že žena byla nalezena na náměstí Piazza Cesare Beccaria.

 

Žena byla zmatená a očividně utrpěla ztrátu paměti. Uvedla, že byla násilně okradena. "Neumím to vysvětlit, šla jsem po ulici, pak jsem byla přepadena, upadla jsem na zem a uhodila se do hlavy," vypověděla nalezená.

 

Ariane se živila z odpadků a odmítala pomoc ostatních. Většinou čekala před restauracemi, až vyhodí zbytky, aby se mohla najíst.

 

 

Padesátiletou ženu objevil detektiv, který ukazoval její fotku v okolí hotelu, kde zmizela. Jeden z bezdomovců ho navedl k místu, kde žena přespávala. Nyní je v péči příbuzných, kteří se o ni starají. Rodina pokračuje ve vyšetřování případu jejího zmizení.

 

Ariane Lak je potomkem kadžárovské monarchie. Kadžárovci byli předposlední perskou vládnoucí dynastií (1794 - 1925). Mimo to je Ariane držitelkou dvanácti hereckých cen, včetně těch od Royal Shakespeare Company a National Theatre for Acting.

kik TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama