Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2016 18:30
zpověď

Miloš Zeman se svěřil, jak slaví MDŽ: Láskou zahrnuje i cizí ženy!

Zdroj: TV Nova

Miloš Zeman společně se svou manželkou Ivanou zahájil dnes návštěvu Karlovarského kraje. Sotva však manželka odjela do dětského domova, prezident si pustil pusu na špacír. Prozradil, jak slaví Mezinárodní den žen.

Prezidentský pár toho má v plánu skutečně hodně. Zatímco Miloš Zeman zamířil do společnosti Rotas v Rotavě a do Nejdku, první dáma dnes navštíví Domov pro děti do 3 let, vilu Lützow v Karlových Varech a také Rudou věž smrti ve Vykmanově.

 

I přes náročný program si ale prezident našel chvilku, aby nechal občany nahlédnout do svého soukromí. Promluvil třeba o zítřejším MDŽ, karafiátu se ale od něj manželka nejspíš nedočká.

 

 

Hlava státu uvedla, že ho společně s dalšími muži slaví každý den. A ti nepotřebují vyhrazovat ženám právě tento jediný den.
"To by implicitně znamenalo, že všechny ostatní dny roku se o ženy nestaráme. My své ženy vlastní i cizí zahrnujeme láskou a ustavičnou péčí," prohlásil galantně Zeman.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Roman Vojtek září štěstím! Takhle se na akci tulil ke své nové lásce

LÁSKA JAKO TRÁM: Celeste Buckingham s přítelem ukazují, jak vypadá zamilovanost!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.3. | 17:33 svoboda-jan
16
Miloše Zemana u nás v Kyjově bude volit zase každý, to je bez debat, protože to ...
7.3. | 17:40 asfre
-7
Je jeden z nás - chlastá jak duha - vždyť jsme přeborníci ve spotřebě alkoholu, ...
7.3. | 19:04 asfre
-2
Náhlasit nevhodný komentář
17:47 roko-lanek - zato ty jsi chyběl když se rozdávala inteligence. Copak nechápeš, že je to jen tlučhuba bez pravomocí ? Tedy kromě těch věnců a kabelů !!! A jediné o co mu jde, je zavděčit se takovým hlupákům jako jsi ty,aby byl znovu zvolen pussydentem !!!
7.3. | 17:48 roko-lanek
8
Náhlasit nevhodný komentář
ing Miloš Zeman neběha nahaty s vakuovou pumpou po Toskansku a proto ho lidi maji moc radi.
7.3. | 17:47 roko-lanek
12
Náhlasit nevhodný komentář
ing Miloš Zeman je nejinteligentnějši politik v ČR. ing Miloš Zeman neukazuje občanum ČR fakač, nema nemanželské ditě, netanči na hrobech statniku, nekope do aut novinařum a nefackuje je,
7.3. | 17:44 roko-lanek
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tady je řeč o Zemanovi a ne o ožralci Kalouskovi.
7.3. | 17:40 asfre
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Je jeden z nás - chlastá jak duha - vždyť jsme přeborníci ve spotřebě alkoholu, hulí jak komín z doby průmyslové revoluce, lže jako když tiskne a sprostý je víc jak dlaždič (promiňte páni dlaždiči). To je tedy tatíček !!! Spíš král Kazisvět !!!
7.3. | 17:33 svoboda-jan
16
Náhlasit nevhodný komentář
Miloše Zemana u nás v Kyjově bude volit zase každý, to je bez debat, protože to je borec. Na moravě se MDŽ oslavuje stále, Valentin patří těm teroristům do USA !!!
7.3. | 17:29 maxfox
11
Náhlasit nevhodný komentář
Slaví MDŽ a ne nějaké hnUSÁcké dny jako valentýn,helloween,neuznává santa klause a na Vánoce nebaští krocana,ale kapra.Je jeden z nás a doufám,že to tak i zůstane.
7.3. | 17:26 roko-lanek
12
Náhlasit nevhodný komentář
ing Miloš Zeman je naš tatiček prezident ktery mluvi usty občanu ČR.