Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 14:18
zrušila program

Ministryně Šlechtová v lékařské péči: Má pooperační komplikace!

Karla Šlechtová - uvedení do úřadu - 3
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová náhle musela zrušit plánovanou návštěvu Libereckého kraje a program na nejbližší dny. Tento týden totiž prodělala operaci a nyní se u ní objevily další zdravotní komplikace. Jak vážný je její stav, zatím není jasné.

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová měla naplánovanou návštěvu Libereckého kraje, kvůli zdravotním potížím ji ale musela odložit. Stejně tak zrušila i další plány do konce týdne, má za sebou totiž operaci.

 

 

O jaký zákrok konkrétně šlo, zatím není jasné. Podle mluvčí ministerstva Veroniky Vároši ale Šlechtová po operaci není úplně v pořádku. "Paní ministryně má nějaké pooperační komplikace po chirurgickém zákroku a dnes musela neplánovaně na kontrolu," sdělila TN.cz.

 

Jak vážný je její zdravotní stav, nesdělila. Podle informací TN.cz by se ale ministryně měla vrátit do práce už v pondělí, takže se dá předpokládat, že Šlechtová není v ohrožení života.

 

Odpoledne svůj zdravotní stav okomentovala i sama ministryně. Na twitteru uvedla, že její potíže souvisely s operačním zákrokem v čelisti. "Děkuji za zájem o můj zdravotní stav. Pořádně mě potrápily čelisti a děkuji lékařskému týmu. Věřím, že za pár dní budu fit," napsala Šlechtová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ OPERACE: Karel Gott byl ve vážném stavu převezen do nemocnice! Jak na tom Slavík je?

lud TN.cz