Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 14:18
zrušila program

Ministryně Šlechtová v lékařské péči: Má pooperační komplikace!

Karla Šlechtová - uvedení do úřadu - 3
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová náhle musela zrušit plánovanou návštěvu Libereckého kraje a program na nejbližší dny. Tento týden totiž prodělala operaci a nyní se u ní objevily další zdravotní komplikace. Jak vážný je její stav, zatím není jasné.

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová měla naplánovanou návštěvu Libereckého kraje, kvůli zdravotním potížím ji ale musela odložit. Stejně tak zrušila i další plány do konce týdne, má za sebou totiž operaci.

 

 

O jaký zákrok konkrétně šlo, zatím není jasné. Podle mluvčí ministerstva Veroniky Vároši ale Šlechtová po operaci není úplně v pořádku. "Paní ministryně má nějaké pooperační komplikace po chirurgickém zákroku a dnes musela neplánovaně na kontrolu," sdělila TN.cz.

 

Jak vážný je její zdravotní stav, nesdělila. Podle informací TN.cz by se ale ministryně měla vrátit do práce už v pondělí, takže se dá předpokládat, že Šlechtová není v ohrožení života.

 

Odpoledne svůj zdravotní stav okomentovala i sama ministryně. Na twitteru uvedla, že její potíže souvisely s operačním zákrokem v čelisti. "Děkuji za zájem o můj zdravotní stav. Pořádně mě potrápily čelisti a děkuji lékařskému týmu. Věřím, že za pár dní budu fit," napsala Šlechtová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ OPERACE: Karel Gott byl ve vážném stavu převezen do nemocnice! Jak na tom Slavík je?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.2. | 12:08 lenka nováková
10
Nikdo se o nikoho nestará,tak proč mám myslet na ministryni?Když mi umírala ...
17.2. | 13:16 josefvyskoc
-2
ta pani vypada jako SMRTONOŠ...neni vubec nahoda , ze se nejvice angazuje ve ...
17.2. | 13:16 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
ta pani vypada jako SMRTONOŠ...neni vubec nahoda , ze se nejvice angazuje ve vecech okolo pohrebnictvi...bude to mit jiste nejakou hlubsi souvislost !...
17.2. | 13:00 Ukradeny Trotl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo chce kam... Nadčasové filosofie ji nejspíš nyní asi moc zajímat nebudou: https://goo.gl/29fqnV (sekce Učení). Zase na druhou stranu možná dostane příležitost si některou tu svou rakvičku v kanclu vyzkoušet na "živo". :D No neberte to, taková možnost a tak málo času. :D
17.2. | 12:46 Benito Juarez
0
Náhlasit nevhodný komentář
Plastika nebo dokončování změny pohlaví?
17.2. | 12:41 allanaldik
6
Náhlasit nevhodný komentář
A koho ta blbka zajma? Aspon nic neposeere kdyz bude v nemocnici.
17.2. | 12:08 lenka nováková
10
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdo se o nikoho nestará,tak proč mám myslet na ministryni?Když mi umírala mamka,tak to ty šmejdi doktorský na Bulovce věděli a protože nebyl čas debilních návštěv na JIPu,tak mě k nepustili a za dvě hodiny zemřela! Tahle republika je jeden velký hnus, hlavně,že se staráme o cizí a národ chcípá.
17.2. | 11:21 Milan Brejcha
5
Náhlasit nevhodný komentář
Není to zcela tak prevda, že naše zdravotnictví je v (_!_) ??? Zaleží kde a v jakém kraji. Můj dojem je, že u nás je zdravotnictví na vysoké úrovni ovšem pokud máte ty správné známé, které dovedete správně využít !!
17.2. | 11:04 Petr Kelenda
6
Náhlasit nevhodný komentář
Proč nešla na operaci do Německa nebo Rakouska. Netáhlo Havel chodil na operace do zahraničí,protože dobře věděl,že naše zdravotnictví je v ... Však víte kde!