Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 18:15
policejní pátrání

Míšu (12) stále nenašli. Policie se bojí nejhoršího a žádá o pomoc

Zdroj: TV Nova

Policie stále pátrá po Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústí nad Labem. Dívka ve středu odešla z domova, ale do školy nedorazila. Její telefon je od té doby nedostupný. Policie pracuje se dvěma variantami.

Michaela má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená, má šedé oči a měří 125 až 135 centimetrů. Školačka žije v bytě pouze se svou matkou, do školy to má z domu jen pár minut chůze.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Podle kriminalisty Martina Charváta dívka nikdy dříve neutekla a potíže neměla ani teď. Policie předpokládá, že dívka byla doma ještě ve středu kolem 5:00 ráno. "Vycházíme z toho, že mezi 5:00 a 6:00 je aktivita na sociální síti, kde si myslíme, že tu aktivitu vyvíjela ona," doplnil Charvát.

 

Matka ráno odešla z bytu jako první. Byla přesvědčena, že je její dcera ve škole. Míša sebou měla zabalené věci, které si sebou obvykle bere. To podle policie nahrává domněnce, že do školy opravu mířila. "Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný," informovala policie.

 

Policisté na čtvrteční mimořádné tiskové konferenci uvedli, že pracují se dvěma variantami. Dívka buď utekla sama, nebo se stala obětí násilného trestného činu. Kriminalisté obě varianty berou stejně vážně. Po dívce důsledně pátrají, prohlížejí kamerové záznamy z okolí.

 

 

Policie hledala dívku u rodiny, kamarádů a v nemocnicích. Zmizení dívky vyšetřuje speciální pracovní tým, na lince 158 kriminalisté zřídili speciální call centrum. Veřejnost žádají o jakékoli informace

 

Dívka na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE. Policisté přijmou informace o pohřešované na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 17:58 zacotomame
27
12.1. | 17:35 pichav tvoje permanentní duševní rozpoložení je jasně zřetelné ...
12.1. | 17:35 pichav
-27
MISA JE TAKE NEVHODNE JMENO !!!! SUBJEKTIVNE DAVA JEHO MAJITELCE POCIT A TOUHU ...
17.1. | 08:42 Dagmar Ka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co je to za blbost že měří 125-135 cm? Vždyť jí je 12... můj 7mi letý syn má 130cm ..podle mě tam mají chybu
16.1. | 14:34 Agentka Tajná
2
Náhlasit nevhodný komentář
no podle mě je divné dávat si na facebookový profil Adolfa Hitlera přece jenom možná že míša utekla já bych za rodiče osobně obdivovatele Hitlera mít nechtěla
14.1. | 16:40 stupurak10
0
Náhlasit nevhodný komentář
lidský mozek jede na deset procent mozkových buněk vám tady jede tak na jedno procento.....měli by jste se stydět za to co tady řešíte.....tady jde o lidský život jestli vám to nedošlo.
13.1. | 19:49 jemini
1
Náhlasit nevhodný komentář
andyondrej...přesně tak
13.1. | 14:49 pichav
-1
Náhlasit nevhodný komentář
VY TU VSICHNI VCETNE RODICU PODCENUJETE !!! VLIV JMEN !!!! KDYZ UZ JI DALA VZNESENE JMENO PATRICIE !!! VELMI VHODNE PRO CELKOVY USPECH JEDINCE !!!! PROC TO ZABILA !!!! MEDVEDEM MISOU !!!! TO ZAS FAKT NECHAPU JA !!!! NEBO CHAPU PROSTE NEZNA TO A NEPREMYSLELA LOGICKY JAKO JA !!!! KLASIKA POPORODNI !!!
13.1. | 08:00 suffa
-1
Náhlasit nevhodný komentář
vzhledem k tomu, že si tak brzy ráno s někým dopisovala na sociální síti je možné, že je s ním. Můžeme jenom doufat, že to nebyl nějaký úchyl. Mohla to být i žena, asi to bylo důležité, když kvůli tomu tak ráno brzy vstávala... na náhodné únosy či vraždy moc nevěřím....
13.1. | 01:51 slivovicka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Iren Strejcová Vy ji znáte osobně?
12.1. | 22:28 Iren Strejcová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Maminka je poněkud zvláštní osoba, to je slušně řečeno.
12.1. | 20:54 andyondrej
23
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to nevypadá moc dobře, když je holčina stále pohřešovaná.. Chudák holka, Bůh ví na jakého idiota úchylného narazila.. Stačí si tu přečíst komentáře některých vyrovnaných duší a člověk má hned jasno, že magoru je tady na tomhle světě dostatek..
12.1. | 20:40 wessela23
12
Náhlasit nevhodný komentář
pichav , zalez do nory ty pičusuu!