Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 18:15
policejní pátrání

Míšu (12) stále nenašli. Policie se bojí nejhoršího a žádá o pomoc

Zdroj: TV Nova

Policie stále pátrá po Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústí nad Labem. Dívka ve středu odešla z domova, ale do školy nedorazila. Její telefon je od té doby nedostupný. Policie pracuje se dvěma variantami.

Michaela má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená, má šedé oči a měří 125 až 135 centimetrů. Školačka žije v bytě pouze se svou matkou, do školy to má z domu jen pár minut chůze.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Podle kriminalisty Martina Charváta dívka nikdy dříve neutekla a potíže neměla ani teď. Policie předpokládá, že dívka byla doma ještě ve středu kolem 5:00 ráno. "Vycházíme z toho, že mezi 5:00 a 6:00 je aktivita na sociální síti, kde si myslíme, že tu aktivitu vyvíjela ona," doplnil Charvát.

 

Matka ráno odešla z bytu jako první. Byla přesvědčena, že je její dcera ve škole. Míša sebou měla zabalené věci, které si sebou obvykle bere. To podle policie nahrává domněnce, že do školy opravu mířila. "Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný," informovala policie.

 

Policisté na čtvrteční mimořádné tiskové konferenci uvedli, že pracují se dvěma variantami. Dívka buď utekla sama, nebo se stala obětí násilného trestného činu. Kriminalisté obě varianty berou stejně vážně. Po dívce důsledně pátrají, prohlížejí kamerové záznamy z okolí.

 

 

Policie hledala dívku u rodiny, kamarádů a v nemocnicích. Zmizení dívky vyšetřuje speciální pracovní tým, na lince 158 kriminalisté zřídili speciální call centrum. Veřejnost žádají o jakékoli informace

 

Dívka na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE. Policisté přijmou informace o pohřešované na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

has TN.cz