Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
holky pod zámkem

Míša nic neprovedla, přesto sedí ve vězení! Policie ví, že je nevinná

Holky pod zámkem - Michaela
Zdroj: TV Nova
Michaela dostala 15 měsíců vězení

Ničím se neprovinila, přesto 45letá Michaela skončila za mřížemi. Přitom jenom chtěla pomoct svému partnerovi. Šeredně na to ale doplatila. Taková je jedna z aktérek nové dokumentární série televize Nova Holky pod zámkem.

Celý život žila spořádaně, vystudovala vysokou školu a dokonce byla i úspěšnou podnikatelkou. Vše se ale změnilo během jediné cesty autem. Řídil její partner a najednou jim do silnice vstoupil starý pán. Podle Michaely se ani nerozhlédnul.

 

Důchodce trefili jen zrcátkem, takže to vypadalo, že skončí nanejvýš s několika pohmožděninami. Pak se jí partner přiznal, že měl před jízdou pivo. Michaela tedy vzala řízení na sebe, přesedla si za volant a policistům poté tvrdila, že řídila ona.

 

To ale netušila, čeho se právě dopustila. Sražený muž byl totiž hodně starý a nemocný a na následky nehody zemřel. Michaela tak rázem čelila obvinění z usmrcení z nedbalosti. Když pak chtěli s přítelem změnit výpověď a vše uvést na pravou míru, právník jim to nedoporučil. Michaela by totiž mohla dostat trest za křivou výpověď.

 

 

Ujišťoval ji, že skončí maximálně s podmínkou, jenže to se nestalo. "Policista, který havárku vyšetřoval, si vzal mého právníka bokem a řekl mu, že vědí, že řídil muž. Byli jsme si jistí, že se najdou nějací svědci, jenže ti se nenašli," popsala Michaela. I když se přítel k činu přiznal, soud mu nevěřil. Dostala 15 měsíců, které si odpykává ve věznici ve Velkých Přílepech.

 

Na první díl pořadu Holky pod zámkem se můžete podívat na NOVA Plus. Sledovat ho můžete každou středu večer na Nově!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Z obyčejné lásky do vězeňské cely!
Jak žijí české ženy ve vězení?

FOTO: Policie hledá dívku, která má mít u sebe drogy! Veřejnost však na ní zaujalo něco úplně jiného

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.5. | 14:33 Roman Nemergut
31
Včera jsem na to koukal. Docela hezká a sympatická baba, ale tohle prostě ...
11.5. | 16:56 Milos Trasimi
-7
A nevykladejte takové howadiny ze v ČR nejsou odsuzování nevinní lide.To může ...
12.5. | 13:40 Zdenka Drábková
0
Náhlasit nevhodný komentář
ty ženský se nikdy nepoučí, pořád ty chlapi zachranují a obětují se kvůli nim, když chlastal, proč to udělala ? dobře jí tak, ted už se snad poučí.........
12.5. | 10:11 Petr Kelenda
5
Náhlasit nevhodný komentář
Pokus policie věděla,že řídil muž a ten se nakonec taky přiznal tak proč nesedí?A paní měla dostat trest za křivou výpověd.Soud měl správně potrestat oba.Divné soudnictví.
12.5. | 06:03 adnachiel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Inu, lhát se prostě nemá. Dobře jí tak. Za blbost se platí.
11.5. | 20:21 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
sronin V tom případě ty tupý fyrere z TN.cz by 70% praceschopnych Cechu pracovalo v kamenolomech.Myslis si ze je v ČR tolik kamenolomu? A kdo by potom pekl chleba? Ty blbecku.Než něco napises tak mysli.A nehrej si na diktátora.Sic budeš bity jako žito.
11.5. | 20:11 Boris Vemeno
4
Náhlasit nevhodný komentář
TA JE HLOUPÁ AŽ TO BOLÍ. AU AU
11.5. | 18:50 allanaldik
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to je vrchol IDIIOTSKEHO SOUDNICTVI, dukazy zadne ale nekdo proste sedet musi a je jedno jestli je clovek vinen nebo nevinen hlavne ze se tresta.
11.5. | 18:03 sronin
12
Náhlasit nevhodný komentář
svině, které jezdí opilé, bych nechal makat v kamenolomu jen za tvrdý chleba a možná vodu ....
11.5. | 16:56 Milos Trasimi
-7
Náhlasit nevhodný komentář
A nevykladejte takové howadiny ze v ČR nejsou odsuzování nevinní lide.To může napsat jen blbecek z podhůří Altaje co si Buh vi proč říká Cech.
11.5. | 16:54 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nemergute a spol.Vy víte absolutní prd o skutecne lásce a sebeobětování.Mnoho zen obětuje cely svůj život cest i slušnost právě kvůli takovému nemyslicimu dobytku jako jste vy.
11.5. | 16:32 domby
7
Náhlasit nevhodný komentář
sedí za svou hloupost...sedá do auta opivněnému, lže, maří vyšetřování, křivě vypovídá? nelitovat, a ten její už p..á jinou