Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 18:41
dítě v ohrožení

"Miško, vrať se domů!": Kamarádi posílají zmizelé dívce VZKAZY!

Zdroj: TV Nova

Už pátým dnem policisté marně pátrají po 12leté dívce z Ústecka, která zmizela při cestě do školy. Rodina i kamarádi se bojí o její život, na sociálních sítích dívce posílají dojemné vzkazy.

Zmizení 12leté školačky Míši Muzikářové zůstává nadále záhadou. Je to už pět dní, co se dívka ztratila. Její telefon stále mlčí, Ústím nad Labem prochází strach. Úzkostliví rodiče raději vodí své ratolesti do školy sami, bojí se dalšího únosu. Všichni se modlí, aby se Míša co nejdříve našla.

 

Teorií toho, co se školačce mohlo stát, je hned několik. Kromě únosu se rojí i spekulace, že dívka mohla utéct kvůli problémům v rodině nebo třeba po hádkách ve škole.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

V akci jsou desítky policistů, hasičů i strážníků. Povoláni byli nově i psi speciálně vycvičení na hledání zavalených lidí. Znovu se zkoumá každý centimetr v okolí dívčina bydliště.

 

 

"Je to hrozné, taková krásná holčina a taková věc. Nechápu vůbec, jak se to mohlo stát," divila se jedna z místních obyvatelek. Zděšení jsou ale i její přátelé a známí, kteří jí posílají dojemné vzkazy.

 

"Míšo, vrať se k mamince domů. Všichni o tebe máme strach," vzkazuje jí Linda. "Miško, jestli můžeš, najdi si na světě alespoň jednoho člověka, kterému řekneš, že jsi naživu," přidává se Naďa. "Celá ČR doufá, že jsi v pořádku a že se brzy dostaneš domů!! Držíme moc moc palce tobě a pevné síly celé rodině. Ať aspoň tu naději neztrácejte, všechno dobře dopadne, věřím v to! Je mi to hrozně moc líto, pořád na to myslím a těším se jen na dobré zprávy!" dodává Sára.

 

A vzkazy posílají i lidé, kteří Míšu nikdy dříve nepotkali. "Miško, neznám tě a brečím!!! Moc tě všichni prosíme, VRAŤ SE ZPĚT DOMŮ!!!! Vše ma řešení!! Všem chybíš!!!" napsala Andrea.


Viděli jste Míšu? Máte informace vedoucí k jejímu nalezení? Informujte policii na lince 158! Děkujeme!

lud TN.cz