Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.4. 2017 13:19
rozhovor byla nadšená

Rottrová se viděla ve Tváři. Toto řekla na výkon Marthy Issové

Martha Issová jako Marie Rottrová
Zdroj: TN.cz
Martha Issová jako Marie Rottrová

Herečka Martha Issová zazářila v nedělním vydání soutěže Tvoje tvář má známý hlas 3. "Převtělila" se do legendární Marie Rottrové. Populární zpěvačka prozradila, co si o výkonu Issové myslí, a nešetřila chválou!

Martha Issová ve Tváři oslnila nejen diváky a porotu, ale také samotnou Marii Rottrovou, za kterou se převlékla. "Moc se mi to líbilo. Ona zpívá výborně. A místy jsem i sama sebe slyšela. Musím říct, že to bylo hodně povedené číslo," řekla zpěvačka o výkonu Issově, která zpívala píseň Klíčem pro štěstí.

 

Zpěvačka ocenila i to, že si na přípravě dala známá herečka záležet. "Hrozně se snažila. Okoukala i to, jak se tvářím a chovám," dodala. Vychválila i její vzhled: "Hrozně se mi to líbil. Nalíčení perfektní, účes skvělej," řekla s tím, že přesně ví, kterou kopii oblečení měla na sobě.

117

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas – 7. epizoda

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas III - Tatiana Vilhelmová jako Kate Hudson

Hodnocení:

 

 


Poslechněte si rozhovor s Marií Rottrovou

Účast Jiřího Bartošky Rottrovou nepřekvapila. "Je to člověk, který to se mnou zpívá," řekla. Zpěvačka nedávno známou píseň s Bartoškou zpívala na svém narozeninovém koncertu. "Měl to ještě v živé paměti," dodala.

 

 

Jiří Bartoška obdržel ve Tváři ke svým 70. narozeninám krásný dort! Předávání této pozornosti Rottrová neviděla. Svému kolegovi ale popřála vše nejlepší. Na výkony soutěžících se podívejte ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEZNAM: V dalším díle Tváře zazní Lucie Bílá, Anastacia nebo Cher! Na koho dalšího se můžete těšit?

SMUTNÉ: Martin Dejdar vyrobil video na počest Věry Špinarové! Připojil dojemný vzkaz

has TN.cz