Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2017
Tragický konec pátrání

Míšu našli mrtvou v řece! Matku malého chlapečka hledali 2 týdny

Pátrání po Míše nedopadlo dobře.

Tragicky skončilo pátrání po teprve 29leté Michaele Fürstové. Matku malého syna našli utopenou v řece.

Pátrání po pohřešované Michaele Fürstové z bratislavské Karlově Vsi skončilo špatně. Žena šla v pátek 5. května v teplákové soupravě, bundě a teniskách vynést smetí. Domů už se ale nevrátila.

 

Naposledy ji viděli svědci na zastávce Zochova, ale od té doby se pod ní slehla zem. Pátrala po ní nejen policie, ale i rodinní příslušníci, kteří zprávu o jejím zmizení zveřejnili na internetu. Veškeré pátrání ale bylo marné.

 

Teď ženu konečně našli. Bohužel bez známek života. Její bezvládné tělo vytáhli z Dunaje u obce Bodíky v Trnavském kraji. Podle policie mladá maminka zemřela bez cizího zavinění, píší topky.sk.

 

"Včera ve večerních hodinách byl nahlášen na policii nález mrtvého těla v přívodním kanálu řeky Dunaj, v katastru obce Bodíky. Následně byla potvrzena totožnost 30leté ženy z Karlovy Vsi, která byla nezvěstná od 5. května," potvrdila mluvčí trnavských policistů Martina Kredatusová s tím, že podle lékaře Michaela zemřela v důsledku utonutí, bez cizího zavinění.

 

 

Záhadou stále zůstává, jak se Michaela do Dunaje dostala. Miška, jak jí kamarádi přezdívali, jen před dvěma měsíci porodila synka. Zda mohla sehrát v případě roli poporodní deprese, zatím není jasné.
 

vrl TN.cz