Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 18:39
POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ

Ztracenou Míšu z Ústí se stále nedaří najít, lidé volají své tipy!

Zdroj: TV Nova

Třetím dnem pokračuje pátrání po 12leté školačce z Ústí nad Labem. Policie do terénu vyslala speciální týmy. Ty prohledávají široké okolí místa, kde se měla dívka ztratit. Od včerejška vyšetřovatelé dostali přes 20 tipů od lidí, zatím žádný ale nepřinesl nic nového.

Okolo dvou desítek policistů prohledávalo okolí místa, kde měla 12letá Míša zmizet. Na pomoc si vzali například i lopaty, aby se dostali i do hůře přístupných míst.

 

"Vyhodnocujeme kamerové systémy, pátráme v okolí, v blízkém okolí bydliště pohřešované dívky. S ohledem na vyšetřování nemůžeme sdělovat dílčí úkony, které v tom konáme," řekla TV Nova policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Zmizení školačky zůstává záhadou. Policie stále pracuje s dvěma vyšetřovacími verzemi. Tou první je, že se dívka mohla stát obětí násilného trestného činu. Že by se sama rozhodla utéct je s postupem času stále méně pravděpodobné.

 

"Nechci myslet na to nejhorší, ale mám pocit, že jí někdo někam vzal, že to je nějaký trestný čin. Nevím ale, proč zrovna jí?" řekl TV Nova rodinný přítel Pavel Havlík.

 

Michaela má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená, má šedé oči a měří 125 až 135 centimetrů. Školačka žije v bytě pouze se svou matkou, do školy to má z domu jen pár minut chůze.

 

 

Dívka na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE. Policisté přijmou informace o pohřešované na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

has TN.cz