Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2017 18:39
POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ

Ztracenou Míšu z Ústí se stále nedaří najít, lidé volají své tipy!

Zdroj: TV Nova

Třetím dnem pokračuje pátrání po 12leté školačce z Ústí nad Labem. Policie do terénu vyslala speciální týmy. Ty prohledávají široké okolí místa, kde se měla dívka ztratit. Od včerejška vyšetřovatelé dostali přes 20 tipů od lidí, zatím žádný ale nepřinesl nic nového.

Okolo dvou desítek policistů prohledávalo okolí místa, kde měla 12letá Míša zmizet. Na pomoc si vzali například i lopaty, aby se dostali i do hůře přístupných míst.

 

"Vyhodnocujeme kamerové systémy, pátráme v okolí, v blízkém okolí bydliště pohřešované dívky. S ohledem na vyšetřování nemůžeme sdělovat dílčí úkony, které v tom konáme," řekla TV Nova policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Zmizení školačky zůstává záhadou. Policie stále pracuje s dvěma vyšetřovacími verzemi. Tou první je, že se dívka mohla stát obětí násilného trestného činu. Že by se sama rozhodla utéct je s postupem času stále méně pravděpodobné.

 

"Nechci myslet na to nejhorší, ale mám pocit, že jí někdo někam vzal, že to je nějaký trestný čin. Nevím ale, proč zrovna jí?" řekl TV Nova rodinný přítel Pavel Havlík.

 

Michaela má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená, má šedé oči a měří 125 až 135 centimetrů. Školačka žije v bytě pouze se svou matkou, do školy to má z domu jen pár minut chůze.

 

 

Dívka na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE. Policisté přijmou informace o pohřešované na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.1. | 09:36 Roman Skala
14
Celé to tam smrdí. FB stránky, chování zoufalé mámy a rodinný přítel.
13.1. | 16:19 pichav
-20
VY TU VSICHNI VCETNE RODICU PODCENUJETE !!! VLIV JMEN !!!! KDYZ UZ JI DALA ...
15.1. | 16:52 Adam Pavelka
2
Náhlasit nevhodný komentář
Byl to ten pedous Havlik... Tady neni o cem
15.1. | 08:30 minibus
5
Náhlasit nevhodný komentář
Chudak holka doufam že je zdrava,,,,,, a matku na detektor,
14.1. | 23:34 Jutessa Jutessák
-3
Náhlasit nevhodný komentář
zatím!!!jsem!!!neslyšel!!!kdo!!!ji!!!vyděl!!!naposledy???vyděl!!!ji!!!snad!!!někdo!!!to!!!osudné!!!ráno???vyšla!!!vůbec!!!z!!!domu???
14.1. | 16:24 stupurak10
2
Náhlasit nevhodný komentář
prdofil-Tebe bych chtěl mít na ráně tak ti koule ukopnu to si piš!!!!
14.1. | 12:58 lenka nováková
12
Náhlasit nevhodný komentář
Proč si myslím, že v tom má prsty její rodina?
14.1. | 10:34 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
pedofil, tys byl v mládí taky vylízán, co? Jenže te úchyl se spletl a vylízal ti do sucha hlavu.
14.1. | 09:36 Roman Skala
14
Náhlasit nevhodný komentář
Celé to tam smrdí. FB stránky, chování zoufalé mámy a rodinný přítel.
14.1. | 09:34 Roman Skala
3
Náhlasit nevhodný komentář
Po reakci rodičů na telefonáty médii bych se na celou věc vykašlal. Nechtějí ať se bulvár přiživuje, tak ať si děvčátko hledaj sami.
14.1. | 05:08 slivovicka
6
Náhlasit nevhodný komentář
Matka komentuje příspěvky svojí dcery výrazy"vole". Míšin příspěvek z roku 2015 o tom, jak nesnáší matku a toho jejího, taky není nijak povzbudivý. Myslím, že Míša nebude nijak daleko, možná, že z toho bytu nikdy ani neodešla. Batůžek do školy mohla matka někam odnést a teď tvrdí, že ...
14.1. | 05:04 slivovicka
7
Náhlasit nevhodný komentář
Matka na FB píše, že "hlavně mediím nic neříkat, že se přiživují na cizím neštěstí'. Podle mě se spíš bojí, že na ní vytáhnou špínu. Ten její profil (v azbuce Eva Braun) je velice podivný - je členem skupin obdivující Hitlera, nezřízené chlastání a sex.