Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Publikováno 19. 5. 2017
velká tragédie

Mladá maminka zemřela krátce po porodu. Dostala infarkt!

Sarah Bertrandová - 1
Zdroj: gofundme.com

Žena zemřela několik hodin po porodu svého syna. Dostala infarkt, když chlapečka držela v náručí. Lékaři už matce nedokázali pomoci.

Devětadvacetiletá Sarah Bertrandová svého syna přivedla na svět přirozenou cestou a nikdo netušil, že její život visí na vlásku. "Byla úplně v pořádku" řekl její zdrcený manžel. O případu informoval portál The Sun.

 

Sarah zemřela z minuty na minutu. Držela v náruči svého novorozeného syna a dívala se na něj. Najednou se jí zastavilo srdce. "Infarkt zřejmě způsobila krevní sraženina, která vznikla už během porodu," řekli rodině lékaři.

 

Její zdrcený manžel Jean Luc Montou napsal o úmrtí milované ženy na sociální sítě: "Sarah to nezvládla. Chlapeček Julian Charles Montou se narodil v 16.31 hodin, o necelých 24 hodin později se Sarah zastavilo srdce."

 

14

GALERIE: Sarah Bertrandová

Zdroj: gofundme.com

Sarah Bertrandová - 4

Hodnocení:

 

"Sarah byla láskou mého života a starala se o mou dceru Jane, jako kdyby byla její vlastní. Nikdo se ke mě nikdy nechoval tak dobře, jako ona. Byla můj anděl," dodal.

 

 

Muž přišel o svou ženu, ale také se dostal do těžké finanční situace. Sarah neměla životní pojistku a rodina nemá peníze na pohřeb. Kamarádi rodiny tak založili sbírku, na které už je nyní v přepočtu více než 275 tisíc korun.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!

has TN.cz