Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 1. 2018
galerie a video krásné bydlení

Mladá žena postavila hobití domek! Lidé ho mohou vyzkoušet

Zdroj: YouTube.com

Pokud jste fanoušci J. R. R. Tolkiena, líbily se vám knihy a filmy, jako je Pán prstenů či Hobit, tak se vám pravděpodobně bude líbit i hobití domek, který postavila mladá Američanka. Nyní ho nabízí k pronajmutí.

Mladá Američanka se rozhodla postavit neobvyklý domeček. Inspirována příběhem "Hobita z knih a filmů Začala hledat pozemek pro výstavbu "hobitího" domku ve Washingtonu. Zkušenosti získala díky stavbě na stromě, kterou postavila. Kristie Wolfeová tak brzy dostala „chuť“ na další stavbu.

 

Nakonec našla levný, pěti akrový pozemek, za který zaplatila 18 tisíc dolarů, v přepočtu a stavba mohla začít. S pouze ručně nakreslenými plány na malém papíře byla schopná získat povolení a pustila se do stavby s velkou pomocí rodiny a přátel.

 

19

GALERIE: Hobití domek

Zdroj: Airbnb

Hobití domek - 1

Hodnocení:

 

Stavba má útulně zařízené pokojíky, do kterých vedou kulaté vstupy bez dveří. Interiér je zařízený z přírodních materiálů, převážně ze dřeva. I podlaha je velmi originální, je zařízena z malých dřevěných kulatin.

 

 

I okolí domku vypadá jako z příběhů o Hobitovi. Zájemci si mohou bydlení v krásném domku sami vyzkoušet. Majitelka domek pronajímá přes Airbnb. Kristie je na domeček, za který zaplatila 8 tisíc dolarů, patřičně hrdá. Na její výsledek se sami podívejte ve videu a galerii.

ham TN.cz