Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2017 18:42
smutná zpráva

Mladá žena šla na rande přes Tinder. Domů se živá nevrátila

Čtyřiadvacetiletá Sydney Loofeová se nevrátila z rande se ženou, na které se vydala 15. listopadu. Od té doby mladou Američanku nikdo neviděl. Zdrcená rodina doufala, že se v pořádku vrátí domů. Po třech týdnech pátrání ale objevili její mrtvolu.

Sydney Loofeová se seznámila s Bailey Boswellovou přes seznamovací aplikaci Tinder. Ženy se poprvé setkaly den před zmizením Sydney, která byla z nové známosti velmi nadšená. "Těším se na své rande," napsala na sociální síť. Ze schůzky se ale nevrátila.

 

Krátce poté začala policie ženu hledat. Trvalo tři týdny, než se podařilo najít její mrvou. Zatím není jasné, za jakých okolností Sydney zemřela, údajně šlo o vraždu. Policie ale podezřívá Bailey a jejího spolubydlícího Aubreyho Traila (51), který má policejní záznam za krádeže.

 

 

Bailey Boswellová a její spolubydlící viděli Sydney naposledy živou. Žena ale vypověděla, že když jejich rande skončilo, odvezla ji ke kamarádce. Tvrdí, že netuší, jak její večer pokračoval. Její spolubydlící se vyjádřil, že se za Sydney modlí a netuší, co se s ní stalo.

 

Oba jsou v současnosti ve vazbě, ale kvůli jinému trestnému činu. Policie ale je označila za podezřelé i ve vraždě ženy. Než skončili ve vazbě, natočili video, ve kterém popírají všechna obvinění. "V novinách jste nás ukřižovali, na Facebooku jste nás ukřižovali. Víte, tohle je Amerika, jsem si jist, že nejdřív by měl být soud, ale zřejmě asi ne," řekl Trail ve videu.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Rande přes internet? 14 signálů, kdy to s ním raději hned skončit

ham TN.cz
Reklama