Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 8. 2017
ekologický domek

Mladá žena z Kanady si postavila luxusní bydlení z kontejneru!

Nádherné bydlení z kontejnerů - 15
Zdroj: facebook, Claudie Dubreuil/ Les Collections Dubreuil inc.

I z obyčejných funkčních předmětů můžete vytvořit něco úžasného. Claudie Dubreuilová bydlí v kanadském městečku Mirabel a rozhodla se postavit si dům z kontejnerů.

Claudia zvolila pro stavbu svého domu ekologickou variantu. Rozhodla se využít staré kontejnery. Použité kontejnery sehnala od stavební společnosti, která zvládla dům postavit velice rychle - trvalo to pouhý měsíc.

 

Pro mladou ženu bylo nejobtížnější právě hledání firmy, která by splnila její představy. Kontejnery potřebovaly snížit, dodat okna a provést i další úpravy. Čtyři firmy ji odmítly s tím, že projekt by byl příliš komplikovaný, ale nakonec svého dodavatele našla.

 

115

GALERIE: Nádherné bydlení z kontejnerů

Zdroj: facebook, Claudie Dubreuil

Nádherné bydlení z kontejnerů - 1

Hodnocení:

 

Pak trvalo asi 14 dní, než firma kontejnery přizpůsobila projektu a přidala kovové nosníky. Dva kontejnery jsou spojeny v přízemí a na ně do kříže položené další dva. Vůbec nejde poznat, z čeho je dům vyrobený. Zvenku je totiž potažený dřevem.

 

 

Claudia si interiér vyzdobila velmi moderně. Lidé na sociálních sítích chválí především nábytek, který také vypadá velmi originálně a nápaditě. Nechybí ani prostorná terasa, kde tráví volné chvíle za pěkného počasí.

 

has TN.cz